همه‌ی خبرهای امروز
 • تجمع پرستاران ۱۳۹۹-۰۳-۰۳ ۰۸:۲۵

  در راستای رسیدگی به مطالبات صنفی

  پرستاران اصفهان دست به تجمع زدند/دریافت معوقات یکی از خواسته های تحصن کنندگان

  اصفهان -شماری از پرستاران اصفهان صبح پنجشنبه اول خرداد ماه مقابل دادگستری تجمع کردند تا بدینوسیله درخواست دریافت مطالبات خود را به گوش مسئولان برسانند.

 • سمیرم ۱۳۹۹-۰۲-۳۰ ۱۳:۳۴

  اگر برای تعطیلات عید فطر قصد سفر دارید

  سمیرم گردشگر و مسافر نمی‌پذیرد/ورود به تنگ سیدان ممنوع است

  اصفهان- همه‌ساله با فرارسیدن عید فطر خیل عظیمی از روزه‌داران و شهروندان اقصی نقاط کشور برای لذت بردن از طراوت و خنکی سمیرم عازم این شهرستان می‌شوند اما امسال به دلیل شیوع کرونا هنوز تصمیمی برای بازگشایی و یا اجازه حضور مردم در مکان‌های گردشگری سمیرم داده نشده است.

 • اصفهان ۱۳۹۹-۰۲-۱۴ ۱۲:۵۴

  قدس آنلاین گزارش می‌دهد

  هتل‌های نصف جهان فعال شد؛ مساجد در انتظار تصمیم‌گیری

  اصفهان- صنعت گردشگری در استان اصفهان که مشاغل بسیاری را به‌طور زنجیروار با خود درگیر کرده است و همواره به دلیل استقبال توریست‌های خارجی با تولید ثروت همراه بوده است اما طی دو ماه گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا خسارات جبران‌ناپذیری را متحمل شده است.

 • پرندگان مهاجر ۱۳۹۹-۰۲-۰۱ ۱۵:۱۹

  به دلیل بی توجهی به میزان حقابه

  سفره میزبانی تالاب گاوخونی کوچک تر شده است

  اصفهان- تالاب گاوخونی واقع در شرق اصفهان، یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تالاب‌های ایران به شمار می‌رود که در طی سال‌های گذشته میزبان خوبی برای جانوران آبی، پرندگان مهاجر، برخی گونه‌های گیاهی و منبع درآمد و آسایش ساکنان این منطقه بوده است اما تغییرات زیست‌محیطی موجب شده تا این تالاب هم چون گذشته با تعداد اندکی مهمان روبرو باشد.

 • برف و باران ۱۳۹۹-۰۱-۲۰ ۱۰:۴۳

  مدیریت بحران هشدار داد

  سیل و توفان اصفهان را در بر می گیرد/احتمال طغیان رودخانه ها

  اصفهان- بنا بر گزارش سازمان هواشناسی با توجه به آغاز فعالیت سامانه بارشی از روز گذشته احتمال وقوع آبگرفتگی، سیلاب و رعد و برق در مناطق مختلف استان اصفهان به ویژه برای امروز چهارشنبه و پنجشنبه دور از ذهن نیست.

 • اصفهان ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۱:۴۰

  در کلانشهر اصفهان

  «کرونا»به رانندگان هنجارشکن میدان داد/افزایش ۵۰ درصدی آمار جان باختگان سوانح رانندگی

  اصفهان- در حالی که قریب به اتفاق مردم کشور در راستای حفظ سلامتی در خانه خود را قرنطینه کردند و خیابان های شهر خالی از شهروندان، مسافران و خودرو هاست اما در کمال ناباوری آمار پلیس راهور اصفهان حکایت از افزایش آمار فوتی های ناشی از سوانح رانندگی در همین خیابان های خلوت دارد!