همه‌ی خبرهای امروز
 • بوم گردی ۱۳۹۹-۰۵-۰۷ ۱۳:۲۵

  به دلیل نبود مشتری و رکود ۶ ماهه

  کرونا صنعت نوپای بومگردی را از پا انداخت

  ایلام- بوم گردی ظرفیتی جدید در گردشگری ایلام طی سال‌های گذشته ایجاد کرده است تا گردشگران علاوه بر دور شدن از زندگی شهری با پدیده‌های بکر فرهنگی و طبیعی مناطق مختلف آشنا و در کنار آن به اقتصاد و معیشت افراد بومی نیز کمک شود اما متأسفانه بیماری کرونا این صنعت نوپا را در استان ایلام از پا انداخته است!

 • مدیرعامل اتحادیه مرغداران گوشتی استان خراسان رضوی ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۶:۵۱

  نرخ مصوب خریدار ندارد

  بی ثباتی قیمت مرغ در ایلام ؛ مرغ تولیدکنندگان یک پا دارد

  ایلام- افزایش قیمت‌ها در طی دو ماه گذشته‌نگرانی مضاعفی را بر مصرف‌کنندگان تحمیل کرده است و از میان کالاهای اساسی و موردنیاز خانواده‌ها گوشت سفید با بیشترین فراز و نشیب و بی‌ثباتی همراه بوده است.

 • فقر و محرومیت حاشیه شهر دانشجویان پاسدار تهرانی را به مشهد کشاند ۱۳۹۹-۰۳-۲۸ ۱۱:۳۱

  محرومیت در هلیلان رخت می بندد

  قول و قرار سازندگی با راه‌اندازی «قرارگاه سازندگی» در ایلام

  ایلام- شهرستان هلیلان به دلایل مختلف با کمبودهای بسیاری از آموزشی گرفته تا بهداشتی و هم‌چنین خدماتی روبروست و بنا بر گفته کارشناسان بهزیستی این کمبودها به‌ویژه تنگنای اقتصادی به آسیب‌های آن دامن زده است.

 • مرز مهران ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۳:۲۶

  مرز مهران به‌صورت محدود بازگشایی شد

  ایلام- مهران جزو اولین مرزهایی بود که در اسفندماه و در پی شیوع ویروس کرونا در کشور به حالت تعطیلی درآمد و حالا جزو آخرین مرزهایی است که بازگشایی می‌شود.

 • قطار ۱۳۹۹-۰۲-۲۱ ۱۲:۱۵

  پس از ۹ سال انتظار

  پروژه خط آهن ایلام در انتظار کلنگ زنی است/عبور خط آهن از سراب وعده ها

  ایلام- احداث خط آهن برای استانی هم چون ایلام که به عنوان یکی از گذر گاه های اصلی زائران برای حضور در مراسم اربعین محسوب شده و از ۴۲۰ کیلومتر مرز مشترک برخوردار است بدون شک نویدی جز توسعه نخواهد داشت اما واقعیت اینست با وجود گذشته ۹ سال از وعده های داده شد هنوزاین استان چشم انتظار زمین خوردن کلنگ این آرزو ماننده است!

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۱۵:۳۶

  استاندار اعلام خطر کرد

  کرونا در ایلام رو به افزیش است/مردم تخلفات را گزارش کنند

  ایلام- هم‌زمان با برداشته شدن برخی محدودیت‌ها در طرح فاصله‌گذاری اجتماعی حالا به‌قدری برای مردم بیماری کرونا ظاهراً عادی شده است که بسیاری از شهروندان با بستن کوله سفر به دامان طبیعت زده که ترافیک آخرین روز هفته گذشته در طبیعت این استان خود گواه این مدعاست.

 • پلیس ۱۳۹۹-۰۱-۲۰ ۱۰:۳۳

  استاندار خبر داد

  محدودیت های تردد در ایلام پابرجاست/سفرهای غیر ضروری سیروان را هم آلوده کرد

  ایلام- به حداقل رساندن مسافرت‌های بین‌شهری از مواردی است که در اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی پیگیری می‌شود اما با وجود اجرای این طرح و کاهش تردد های جاده ای اما باز هم دوربین هاط نظارتی افزون بر یک میلیون و ۳۷۷ هزار تردد در استان ایلام را به ثبت رساندند.

 • بیکاری ۱۳۹۹-۰۱-۱۸ ۱۵:۱۶

  ایلام از رتبه ۱۷ بیکاری به رتبه چهارم ایجاد اشتغال رسید

  کاهش نرخ بیکاری در ایلام آمار یا واقعیت؟

  ایلام- استاندار ایلام در پیام نوروزی خود در آستانه سال جدید خطاب به مردم این استان نوشت:« در سال ۹۸ همچنین توانستیم نرخ بیکاری را تک رقمی و به ۸.۳ درصد برسانیم و از استان هفدهم در مبارزه با بیکاری در ردیف سه، چهار استان برتر کشور قرار بگیریم»

 • استاندار ایلام ۱۳۹۹-۰۱-۰۸ ۱۶:۰۱

  استاندار ایلام:

  مسافران ایلام را ترک کنند/آمار فوتی ها از نرخ کشوری بیشتر است

  ایلام - استاندارایلام خواستار ترک هرچه سریع تر میهمانان غیر ساکن در این استان شد.