همه‌ی خبرهای امروز
 • خلخال ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۲:۴۸

  پس از ۲ سال فرو رفتن در کمای اقتصادی

  کارخانه نئوپان خلخال احیاء شد

  اردبیل- کارخانه نئوپان خلخال تحت مدیریت بنیاد مستضعفان در طی سال های گذشته با بیش از ۲۰۰ کارگر با مشکلات بسیاری از جمله بدی، رکود و تعطیلی و دیرکرد پرداخت معوقات کارگران روبرو بوده است.

 • سرعین ۱۳۹۸-۰۶-۱۱ ۱۳:۱۸

  وقتی از آب می توان کره گرفت

  آب های معدنی اردبیل فرصتی برای تولید ثروت ملی

  اردبیل- وجود چشمه های آب گرم نشات گرفته از کوه های سبلان در استان اردبیل یکی از مواهب الهی است که سال ها در این استان جاری است و آنقدر این جاذبه قابلیت جذب توریست و گردشگر را دارد که اقتصاد ناشی از آن را می توان به همان ضرب المثل «کره گرفتن از آب» تشبیه کرد.

 • شتر ۱۳۹۸-۰۵-۲۸ ۱۴:۲۰

  ذخیره ژنتیکی که باید از آن محافظت کرد

  اردبیل قطب پرورش شتر دوکوهانه در ایران

  اردبیل- نام شتر و پرورش این حیوان ناخودآگاه اراضی و استان‌هایی از کشور را به ذهن تداعی می‌کند که آب و هوایی خشک و کویری دارند اما اگر بگوییم که استان اردبیل باآن‌همه زیبایی‌های طبیعی و کوه‌های سر به فلک کشیده مهد پرورش یکی از گونه‌های کمیاب شتر ازجمله شتر دوکوهانه است شاید موجب تحیر برخی خوانندگان شود.

 • بزرگراه کربلا ۱۳۹۸-۰۵-۰۹ ۱۰:۰۱

  حادثه در جاده های اردبیل سبقت می گیرد

  توسعه راه ها سد راه تصادفات/اردبیل سالانه ۳۰ کلیومتر بزرگراه نیاز دارد

  اردبیل- شاخص برخورداری از بزرگراه هر چه که باشد اما استناد به سخنان معاون حمل‌ونقل وزارت راه و شهرسازی که هفته گذشته میهمان استان اردبیل بود خود گواه عدم توسعه‌یافتگی جاده‌ها در این استان است.

 • افزایش قیمت سیب زمینی ۱۳۹۸-۰۴-۱۵ ۱۶:۲۵

  اردبیل تولید کننده ۲۰ درصد سیب زمینی کشور است

  گرانی در قطب تولید سیب زمینی

  اردبیل- اگر به استان اردبیل سفرکرده باشید با مشاهده وفور کیسه‌های انباشته از سیب‌زمینی تازه و زرد در کنار جاده‌ها حدس می‌زنید که این استان قطب تولید سیب‌زمینی باشد که البته حدستان درست است.