همه‌ی خبرهای امروز
 • جهیزیه ۱۳۹۹-۰۵-۲۱ ۱۴:۵۹

  ۴۳ سری جهیزیه در طرح مهرکریمانه سمیرم توزیع شد

  اصفهان- ۴۳ سری جهیزیه در قالب طرح مهر کریمانه به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم در بین زوج‌های جوان توزیع شد.

 • احتکار خودرو ۱۳۹۹-۰۵-۰۸ ۱۷:۵۶

  ۵۰۶ دستگاه خودروی احتکار شده در اصفهان ضبط شد

  اصفهان-مدیرکل تعزیرات حکومتی اصفهان گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون مهم‌ترین پرونده‌ واصل شده به شعب این نهاد احتکار خودرو بود که ۵۰۶ دستگاه انواع خودروی ایرانی ثبت و ضبط شد.

 • آتش نشانی ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۱۶:۳۲

  مزاحمان تلفنی سامانه ۱۲۵ کاشان دستگیر شدند

  اصفهان-مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان، از شناسایی و دستگیری دو شهروند خبر داد که با ثبت ۵۰۰ تماس به شماره ۱۲۵ در ماه گذشته برای ستادفرماندهی آتش نشانی ایجاد مزاحمت کرده بودند.

 • لباس فرم ۱۳۹۹-۰۵-۰۳ ۱۳:۴۰

  اجباری برای تهیه لباسِ فرم مدارس،نیست

  اصفهان- فرماندار شهرستان خمینی شهر گفت: برای کاهش هزینه های خانوار الزامِ خرید لباس فرم مدارس برداشته می شود.

 • کلاس ۱۳۹۹-۰۴-۳۰ ۱۷:۱۳

  برگزاری کلاس‌های حضوری در اصفهان ممنوع شد

  اصفهان -مدیر گروه بهداشت محیط مرکز بهداشت اصفهان از ممنوع شدن برگزاری همه کلاس‌های حضوری در آموزش و پرورش، آموزشگاه‌های آزاد و فنی و حرفه‌ای و باشگاه‌های ورزشی به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد.

 • عکس خبری ۱۳۹۹-۰۴-۲۳ ۱۵:۰۶

  هیچ مورد مشکوکی از بیماری« تب کریمه کنگو» در اصفهان نداشتیم

  اصفهان -معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان اصفهان در رابطه با شیوع بیماری تب کنکو اظهار داشت:تاکنون مورد مشکوک و مثبت از ابتلا به تب کریمه کنگو در استان اصفهان گزارش نشده است.

 • عکس خبری ۱۳۹۹-۰۴-۲۳ ۱۵:۰۴

  باند قاچاق سلاح در اصفهان منهدم شد

  اصفهان - جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از انهدام باند سازماندهی شده قاچاق سلاح به مرکز کشور و کشف ۲۰۰ قبضه اسلحه جنگی از آنان در یک عملیات خبر داد.

 • حجاب ۱۳۹۹-۰۴-۲۲ ۱۷:۰۰

  امام جمعه اصفهان:

  بحث حجاب و عفاف لوث شده است

  اصفهان-امام‌جمعه موقت اصفهان گفت: بحث حجاب و عفاف در کشور لوث شده است و دغدغه‌ای در این خصوص وجود ندارد و اگر حرفش باشد عملش وجود ندارد.

 • شهر اصفهان ۱۳۹۹-۰۴-۱۸ ۱۶:۱۰

  برپایی جشن هم پیوندی شهر «بنت» در سیستان و بلوچستان با کلانشهر اصفهان

  اصفهان -معاون فرهنگی شهردار اصفهان گفت: جشن هم پیوندی شهر بنت در سیستان وبلوچستان و کلانشهر اصفهان با محوریت رشد این شهر در زمینه توسعه پایدار ۱۸ تیرماه در اصفهان برگزار می شود.

 • ذوب اهن -زنداور - کمیته -ایفا- بنت -بهزیستی - فولاد-پالایشگاه - کلاهبرداری ۱۳۹۹-۰۴-۱۸ ۱۶:۰۳

  آغاز طرح غربالگری تنبلی چشم در اصفهان

  اصفهان - مدیر کل بهزیستی استان اصفهان در آیین آغاز طرح غربالگری تنبلی چشم گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تشدید همه گیری، ویروس کووید۱۹در کشور، طرح آمبلیوپی با تمهیدات ویژه و شرایط خاص اجرا می شود.

 • شهرداری ۱۳۹۹-۰۴-۰۸ ۱۶:۲۴

  برکناری سومین شهردار شاهین‌شهر

  اصفهان- یک عضو شورای اسلامی شاهین‌شهر، از تمکین نکردن شهردار شاهین‌شهر از قانون و استیضاح وی در نشست فوق العاده شورای شهر، خبرداد.

 • تخت بیمارستانی ۱۳۹۹-۰۴-۰۶ ۱۳:۱۴

  نیاز به افزایش ظرفیت تخت‌های ویژه کرونا در اصفهان

  اصفهان- مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به دنبال افزایش موارد بستری کووید - ۱۹ در استان نیاز به افزایش ظرفیت تخت‌های اختصاص یافته برای مبتلایان به این بیماری جدی است.

 • وقف ۱۳۹۹-۰۴-۰۴ ۱۷:۰۹

  پیش‌بینی ثبت ۸۰۰ وقف جدید در اصفهان

  کاشان-مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: پیش‌بینی می‌شود در سال‌جاری با همت خیران نزدیک به ۸۰۰ وقف جدید در این استان به ثبت برسد.

 • جشن ازدواج دانشجویی دانشگاه آزاد مشهد ۱۳۹۹-۰۴-۰۲ ۱۷:۱۹

  کرونا آمار ازدواج اصفهانی ها را نصف کرد

  اصفهان- رئیس کانون سردفتران ازدواج و طلاق استان اصفهان با اشاره به ثبت ۲ هزار و ۱۴۵ ازدواج در دفاتر استان در فروردین سال گذشته، گفت: در فروردین امسال این تعداد به یک هزار و ۱۲۱ ازدواج، یعنی حدود نصف مدت مشابه سال قبل رسید.

 • سنگ قیمتی ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۷:۲۲

  پیش‌بینی ۵۰۰ هزار شغل با ایجاد بازارچه‌ سنگ‌های قیمتی

  اصفهان- رئیس هیئت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: پیش بینی می شود با ظرفیت بازارچه های تخصصی تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی تا سال ۱۴۰۵ حداقل ۵۰۰ هزار شغل در کشور ایجاد کنیم‌.

 • ریل ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۵

  ریل ملی تولید ذوب آهن اصفهان در بورس کالا پذیرش شد

  اصفهان - معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان گفت: پس از انجام مقدمات لازم و گذراندن و تکمیل مدارک هیئت پذیرش کالا و اوراق بهادار موافقت خود را با پذیرش ریل ملی در بورس کالا اعلام کرد.

 • تراموا ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۲:۱۳

  شهردار اصفهان:

  احداث تراموا در اصفهان امسال آغاز می شود

  اصفهان - شهردار اصفهان با اشاره به کلنگ‌ زنی پروژه تراموا در آینده ‌ای نزدیک، تصریح کرد: احداث تراموا که در سال جدید آغاز می شود طرحی است که مورد قبول و اقبال کارشناسان و متخصصان است.

 • استاندار اصفهان ۱۳۹۹-۰۳-۲۵ ۱۶:۵۱

  ۲۵۰۰شغل زودبازده در مناطق محروم اصفهان ایجاد می‌شود

  اصفهان-استاندار اصفهان گفت: برای ایجاد ۲ هزار و ۵۰۰ شغل زود بازده در شرق اصفهان و مناطق محروم مانند فریدونشهر، سمیرم و خوربیابانک توافقاتی صورت گرفته است.

 • زاینده رود ۱۳۹۹-۰۳-۱۰ ۱۶:۰۳

  خداحافظی یک ماهه با زاینده رود

  اصفهان-عضو هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی اصفهان گفت: با توجه به اتمام آبیاری محصول غله، توزیع آب زاینده رود ۱۵ خردادماه به اتمام می رسد.

 • پلیس راهنمایی ورانندگی ۱۳۹۹-۰۳-۰۷ ۱۶:۰۲

  آغاز طرح ضربتی برخورد پلیس با خودروهای هنجارشکن

  اصفهان-طرح ضربتی برخورد پلیس با خودروهای هنجارشکن در محدوده‌های درون و برون شهری استان اصفهان آغاز شد.

 • ماهی‌های گرفتار در گودال‌ها ۱۳۹۹-۰۳-۰۶ ۱۷:۱۴

  صید ماهی در دریاچه سد زاینده‌رود ممنوع شد

  اصفهان-رئیس اداره حفاظت محیط زیست چادگان گفت:به منظور حفظ ذخایر آبزیان، صید ماهی در دریاچه سد زاینده‌رود ممنوع شده است.

 • ذوب آهن ۱۳۹۹-۰۲-۳۱ ۱۱:۵۷

  تلاش ذوب آهن اصفهان برای کاهش مصرف آب

  اصفهان - مدیر آبرسانی ذوب آهن اصفهان گفت: تولید فولاد همواره به وجود و مصرف آب وابسته است و ذوب آهن اصفهان با توجه به قرار گرفتن در کنار رودخانه زاینده رود از آب این رودخانه استفاده می کرد ولی در چند سال اخیر و با بروز خشکسالی های مکرر تلاش شد تا به رغم رغم افزایش تولید ، میزان برداشت از آب رودخانه زاینده رود کاهش یابد.

 • نشست روز قدس ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ ۱۴:۴۹

  نماز عید فطر در مساجد اصفهان برگزار می‌شود

  اصفهان-استاندار اصفهان گفت: براساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا نماز عید سعید فطر در مساجد محله‌های این استان با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

 • آزادی ۱۳۹۹-۰۲-۲۷ ۱۶:۲۳

  ۵۳ زندانی جرایم غیرعمد در اصفهان آزاد شدند

  اصفهان-معاون ستاد دیه استان اصفهان گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون ۵۳ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد این استان با حمایت و همراهی مردم نوعدوست و خیرخواه از زندان آزاد شدند.

 • یتیم ۱۳۹۹-۰۲-۲۰ ۱۵:۳۷

  ۵ هزار فرزند یتیم در اصفهان چشم انتظار حامی هستند

  اصفهان-سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان خواستار مشارکت مردم در طرح اکرام ایتام و محسنین شد و گفت: هم اکنون ۵ هزار فرزند بدون حامی در استان داریم که چشم انتظار حمایت مردم خیر و نیکوکار اصفهان هستند.

 • آزادی ۱۳۹۹-۰۲-۱۶ ۱۵:۵۸

  آزادی ۱۹ زندانی در شب های ماه رمضان

  اصفهان-مدیرکل زندان های استان اصفهان از آزادی ۱۹ زندانی در ۹ شب اول ماه رمضان خبر داد و گفت: با دستور مقام معظم رهبری مبلغ ۱۲میلیارد و ۲۷۴ میلیون و ۲۰۰ هزار ریال در قالب کارت هدیه به خانواده زندانیان نیازمند استان اصفهان اهدا شد.

 • اصفهان ۱۳۹۹-۰۲-۱۰ ۱۶:۲۲

  تأسیسات گردشگری اصفهان همچنان تعطیل است

  اصفهان- مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از استمرار تعطیلی تأسیسات گردشگری استان اصفهان در ماه اردیبهشت خبر داد.

 • ازمایشگاه ۱۳۹۹-۰۲-۰۹ ۱۰:۱۰

  آب شرب اصفهان در ۲۲ آزمایشگاه کیفیت سنجی می شود

  اصفهان -مدیر مرکز پایش و کنترل کیفیت شر کت آبفا استان اصفهان اعلام کرد: در سطح استان ۲۲ آزمایشگاه، پارامترهای میکروبی آب را به طور شبانه روزی و مستمر اندازه گیری می کنند.

 • آزادی زندانیان ۱۳۹۹-۰۲-۰۸ ۱۵:۲۰

  ۱۱۳۰ زندانی جرایم غیرعمد، چشم انتظار کمک خیران

  اصفهان-مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان اصفهان گفت: هم اکنون ۱۱۳۰ زندانی جرایم غیرعمد در زندان های استان در انتظار کمک های مردم و خیران هستند.

 • فلامینگو ۱۳۹۹-۰۲-۰۷ ۱۵:۳۹

  فلامینگوها به میهمانی تالاب گاوخونی اصفهان آمدند

  اصفهان -دسته‌ای از فلامینگوهای مهاجر، اردیبهشت امسال در تالاب بین‌المللی گاوخونی در شرق اصفهان فرود آمدند که بر اساس برآوردهای اولیه تعداد آنها حدود یکصد قطعه است.اصفهان -دسته‌ای از فلامینگوهای مهاجر، اردیبهشت امسال در تالاب بین‌المللی گاوخونی در شرق اصفهان فرود آمدند که بر اساس برآوردهای اولیه تعداد آنها حدود یکصد قطعه است.