همه‌ی خبرهای امروز
 • گوشت ۱۳۹۹-۰۵-۰۵ ۱۶:۵۶

  تکذیب ماجرای توزیع و فروش گوشت سگ در کرمان

  کرمان- رئیس حوزه قضایی ماهان از تشکیل پرونده قضایی برای سازندگان و انتشار دهندگان کلیپی مبنی بر حمل تعدادی لاشه سگ در کامیونت برای استفاده از آنها در رستوران های شهر ماهان، گفت: این اقدامات به منظور اغتشاش در اذهان مردم و بدبین کردن مردم صورت گرفته که برخورد قضایی لازم با مسببان آن صورت خواهد گرفت.

 • استاندار کرمان ۱۳۹۹-۰۵-۰۵ ۱۵:۲۶

  گشت ویژه کووید ۱۹ در کرمان راه اندازی شد

  کرمان -استاندار کرمان از حضور گشت بهداشتی ویژه کووید۱۹ در استان خبر داد و گفت: در این گشت، یک قاضی شرکت دارد و با حضور قاضی اگر لازم باشد وارد منازل و جاهایی که تجمعات را بدون رعایت ضوابط بهداشتی برگزار می کنند شده و اینگونه تجمعات با حکم قضایی تعطیل خواهد شد.

 • اعطای تابعیت ۱۳۹۹-۰۴-۳۱ ۱۶:۴۶

  جزئیات اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی در کرمان اعلام شد

  کرمان-مدیرکل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمان جزئیات اجرای قانون اعطای تابعیت به فرزندان زنان ایرانی در استان کرمان را اعلام کرد.

 • جریمه ۱۳۹۹-۰۴-۲۵ ۱۵:۵۳

  جریمه ۲۰۰ هزار تومانی برای عبور از چراغ زرد

  کرمان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمان گفت:جریمه ۲ میلیون ریالی در انتظار رانندگانی است که از چراغ زرد عبور می کنند.

 • دستگیری ۱۳۹۹-۰۴-۲۳ ۱۷:۵۲

  دستگیری عناصر سرویس‌های اطلاعاتی بیگانه در کرمان

  کرمان-رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان از دستگیری تعدادی از عناصر سرویس های اطلاعاتی بیگانه در کرمان خبر داد.

 • استاندار کرمان ۱۳۹۹-۰۴-۲۱ ۱۷:۲۱

  مردم تجمعات غیرقانونی را گزارش کنند

  کرمان -استاندار کرمان گفت: بر اساس مصوبه ستاد استانی مقابله با کرونا مقرر شد به ‌شهروندان ‌توصیه شود، هرگونه اطلاع از تشکیل تجمعات غیرمجاز را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

 • تاکسی ۱۳۹۹-۰۴-۲۰ ۱۴:۴۱

  اجرای طرح پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ها در کرمان

  کرمان- مدیرعامل سازمان مدیریت حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری کرمان گفت: به‌زودی چرخه پول نقد در پرداخت کرایه تاکسی‌های شهر کرمان حذف و استفاده از دستگاه پوز و پرداخت الکترونیک جایگزین خواهد شد.

 • مدیر توسعه شبکه و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد ۱۳۹۹-۰۴-۲۰ ۱۴:۳۵

  راه‌اندازی پلیس بهداشتی در کرمان

  کرمان- مدیر گروه بهداشت محیط و حرفه ای معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از پیشنهاد راه‌اندازی پلیس بهداشتی در کرمان خبر داد.

 • صدوربارنامه ۱۳۹۹-۰۴-۱۸ ۱۸:۱۸

  حذف بارنامه کاغذی از سیستم حمل و نقل جاده‌ای کرمان

  کرمان - معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کرمان گفت: بارنامه کاغذی از روز ۲۰ تیرماه امسال حذف می‌شود و بارنامه الکترونیکی بر اساس ضوابط ابلاغی این سازمان، صادر خواهد شد.

 • سیدمصطفی آیت اللهی موسوی ۱۳۹۹-۰۴-۰۸ ۱۵:۱۹

  ایجاد ۱۰ هزار شغل جدید در کرمان برای سال ۹۹

  کرمان- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمان گفت: با سپرده گذاری شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی استان و طی تفاهم نامه با بانک توسعه تعاون، ۱۰ هزار فرصت شغلی در استان کرمان محقق خواهد شد.

 • آزادی ۱۳۹۹-۰۴-۰۴ ۱۷:۱۱

  ۴۰ مددجوی جرائم غیرعمد از زندان‌های کرمان آزاد شدند

  کرمان -مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان از آزادی ۴۰ مددجوی جرائم غیرعمد واجد شرایط از زندان‌های این استان خبر داد.

 • کلاس درس ۱۳۹۹-۰۴-۰۱ ۱۶:۴۳

  یک هزار کلاس درس تحویل آموزش و پرورش کرمان می شود

  کرمان-مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمان بیان کرد: در سال ۹۹ حداقل یک هزار کلاس درس تحویل آموزش و پرورش استان خواهیم داد که این امر فقط با همت و کمک خیرین محقق می‌شود.

 • گردشگری بردسیر ۱۳۹۹-۰۳-۱۹ ۱۷:۴۴

  ممنوعیت تردد در مناطق گردشگری شهرستان بردسیر

  کرمان- فرمانده انتظامی شهرستان بردسیر گفت: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم، مسیرهای منتهی به مناطق گردشگری شهرستان بردسیر در ایام پایانی هفته و تعطیلات تا اطلاع ثانوی کاملاً مسدود است.

 • ملخ ۱۳۹۹-۰۳-۰۵ ۱۶:۲۳

  نخستین گروه ملخ‌های صحرایی به مزارع ریگان رسید

  کرمان -مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ریگان از ورود نخستین دسته ملخ‌های صحرایی طی روزهای گذشته به مزارع منطقه ده‌رضا از توابع این شهرستان خبر داد.

 • افتتاح ۱۳۹۹-۰۲-۲۰ ۱۵:۴۲

  افتتاح ۱۳۹ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی در کرمان

  کرمان-همزمان با روز ولادت کریم اهل بیت و به مناسبت هفته بسیج سازندگی، همزمان ۱۳۹ پروژه عمرانی و محرومیت‌زدایی بسیج سازندگی در ۲۳ شهرستان استان کرمان افتتاح شد.

 • موکب اربعین ۱۳۹۹-۰۲-۱۵ ۱۵:۵۱

  موکب ها برای اربعین ساماندهی می‌شوند

  کرمان -استاندار کرمان گفت: در ایام اربعین امسال موکب‌ها در این استان ساماندهی می شود و باید هر فعالیتی که انجام می شود در قالب موکب باشد و دیگر ایستگاه صلواتی نخواهیم داشت، زیرا مورد تایید کمیته بهداشتی نیست.

 • عکس ملخ ها ۱۳۹۹-۰۲-۰۷ ۱۵:۴۹

  افزایش هجوم ملخ‌های صحرایی در نیمه دوم اردیبهشت

  کرمان- رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب استان کرمان گفت: هنوز به پیک حمله ملخ‌های صحرایی نرسیده‌ایم؛ ولی براساس گزارش سازمان فائو احتمالاً در نیمه دوم اردیبهشت ماه سال جاری شاهد افزایش هجوم این ملخ ها به استان کرمان باشیم که پیش بینی می شود تعداد این ملخ ها نسبت به سال گذشته بیشتر باشد.

 • استاندار کرمان ۱۳۹۹-۰۲-۰۵ ۱۴:۱۹

  نارضایتی استاندار کرمان از عملکرد شرکت های تعاونی روستایی

  کرمان- استاندار کرمان در واکنش به عملکرد شرکت تعاون روستایی در جنوب استان، اظهار کرد: وقتی شرکت تعاونی روستایی درست کار نمی‌کند، درب آن را ببندید، دولت قصد دخالت در امور بخش خصوصی را ندارد، اما وقتی که مشکل ایجاد می‌کنید، مجبور می‌شویم که ورود پیدا کنیم.

 • ملخ ها ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۱۷:۴۴

  ملخ‌های صحرایی به ارزوئیه کرمان رسیدند

  کرمان-مدیر جهادکشاورزی شهرستان ارزوئیه گفت: ملخ‌های صحرایی - دریایی به شهرستان ارزوئیه رسیدند.

 • لایروبی ۱۳۹۹-۰۲-۰۲ ۱۵:۳۳

  لایروبی منازل سیل‌زده شهداد کرمان توسط بسیجیان

  کرمان-فرمانده سپاه ثارالله (ع) استان کرمان گفت: برای ما اولویت در حوزه امدادرسانی تخلیه آب از منازل،لایروبی و ضد عفونی کردن بود که بسیج دانشجویی با حضور نیروهای متخصص و چهار کارواش وارد منطقه شدند و شروع به تخلیه آب از منازل کردند و تاکنون ۱۲۰ خانه کاملاً تخلیه، لایروبی و ضد عفونی شده است.

 • سردار معروفی ۱۳۹۹-۰۲-۰۱ ۱۵:۲۰

  محرومیت‌زدایی در اولویت اقدامات سپاه پاسداران است

  کرمان-فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه سپاه پاسداران از لحظات اولیه وقوع سیل در کنار مردم آسیب‌دیده حضور داشت، گفت: محرومیت‌زدایی در اولویت اقدامات سپاه پاسداران است.

 • استاندار کرمان ۱۳۹۹-۰۱-۳۰ ۱۵:۳۱

  طرح‌های حمایتی در مناطق محروم کرمان ادامه می‌یابد

  کرمان –استاندار کرمان با اشاره به طرح ها و برنامه‌های بنیاد مستضعفان گفت: اقدامات مؤثری را در حوزه اشتغال خانواده‌ها در شهرستان قلعه‌گنج و روستاهای محروم این منطقه شاهد هستیم و طرح‌های این بنیاد و بنیاد علوی در قلعه‌گنج ادامه می‌یابد.

 • مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی ۱۳۹۹-۰۱-۲۷ ۲۱:۲۸

  برگزاری محاکمه الکترونیکی در زندان های کرمان

  کرمان-مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان کرمان با اشاره به کاهش ۵۴ درصدی ورودی به زندان‌های استان در سال جاری، گفت: در سال گذشته ۱۹ هزار و ۵۰۰ نفر ورودی به زندان‌های استان داشته‌ایم که نسبت به سال قبل از آن، ۹ درصد کاهش داشته است.

 • پیازکاران ۱۳۹۹-۰۱-۲۶ ۱۶:۱۱

  دولت با لغو تعرفه صادراتی یاور پیازکاران شد

  جیرفت –رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان با اشاره به لغو تعرفه ۱۰ هزار تومانی صادرات هر کیلوگرم پیاز گفت: دولت با این اقدام انقلابی، یاور پیازکاران شد.

 • آزادی زندانیان ۱۳۹۹-۰۱-۲۶ ۱۶:۰۶

  آزدی ۱۳۰۰مددجو با صلح و سازش از زندان‌های کرمان

  کرمان –رئیس شوراهای حل اختلاف استان کرمان گفت: یکهزار و ۳۴۲ مددجو طی یک سال گذشته با تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان شورای حل اختلاف و ایجاد صلح و سازش از زندان‌های این استان آزاد شده و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

 • کرمان.نقاهتگاه 120 تختخوابی ۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۱۰:۵۳

  در استان کرمان

  اقامتگاه ۱۲۰ تختخوابی قرارگاه منطقه ای جنوب شرق کشور افتتاح شد