همه‌ی خبرهای امروز
 • خرس قهوه ای ۱۴۰۰-۰۳-۱۳ ۱۲:۲۸

  رئیس مرکز اورژانس فارس خبر داد؛

  حمله خرس قهوه ای به مرد ۶۵ ساله در اقلید

  فارس- رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس از مجروحیت یک مرد ۶۵ ساله در کوه های امامزاده اسماعیل شهرستان اقلید در پی حمله خرس خبر داد.

 • معدن ۱۴۰۰-۰۳-۰۶ ۱۳:۳۴

  مدیر کل هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس:

  معدن مرمریت آباده با اعطای تسهیلات به تولید بازگشت

  فارس- مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس گفت: واحد معدنی مرمریت آباده با معاضدت دولت از طریق اعطای تسهیلات ۸۰ میلیارد ریالی توانسته دوباره روی پای خود بایستد و چرخ‌های تولید آن دوباره به صدا دربیاید.

 • حجت الاسلام طاهری ۱۴۰۰-۰۲-۲۷ ۰۹:۵۰

  رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی فارس:

  نامزدها با شفافیت عمل کنند

  فارس- رئیس شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی فارس گفت: اگردر انتخابات شفافیت نباشد می توان گفت که کاندیداها به مردم دروغ گفته اند از این رو نامزدها در مورد برنامه هایشان شفافیت داشته باشند.

 • فلامینگوها ۱۴۰۰-۰۲-۱۴ ۱۳:۱۱

  مدیر کل حفاظت محیط ریست فارس:

  اگر آب به بختگان نرسد فلامینگوها تلف می‌شوند

  شیراز -مدیر کل حفاظت محیط ریست فارس گفت: فلامینگوها مطابق هر سال امسال نیز در تالاب بختگان جوجه آوری داشتند، و بیم آن می رود با توجه به شرایط خشکسالی سال جاری اگر آب به بختگان نرسد،تلفات جوجه ها قبل از رسیدن به زمان پرواز با آمار بالایی اتفاق بیفتد.

 • مرغ ۱۴۰۰-۰۲-۱۲ ۱۱:۴۶

  امکان صادرات مرغ از فارس به سایر استان‌ها فراهم می‌شود

  فارس-معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: با راه‌اندازی طرح تولید قراردادی در روزهای آینده علاوه بر ساماندهی و تأمین نیاز صد در صدی بازار داخلی استان فارس، امکان صادرات مرغ به استان‌های مجاور نیز فراهم می‌شود.

 • محدودیت کرونایی ۱۴۰۰-۰۲-۱۱ ۰۹:۳۰

  جانشین ستاد مدیریت کرونای فارس:

  محدودیت‌های جدید در فارس اجرایی شده است

  فارس-معاون و جانشین استاندار در ستاد مدیریت کرونای فارس از اعمال محدودیت‌های جدید از امروز شنبه ۱۱ تا ۱۷ اردیبهشت در این استان خبر داد.

 • مرغ ۱۴۰۰-۰۲-۱۰ ۱۵:۰۰

  معاون وزارت جهادکشاورزی:

  طراحی مدلی برای حل مشکل مرغ

  فارس- معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: در ادامه عرضه مطمئن مرغ، مدل تولید قراردادی نیمچه گوشتی و زنجیره عرضه گوشت مرغ طراحی و پیشنهاد شده است.

 • افزایش صحن ۱۴۰۰-۰۲-۰۸ ۱۰:۲۲

  فضاهای حرم مطهر سیدالشهدا (ع) ۱۴ برابر افزایش می‌یابد

  فارس- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات فارس گفت: با اقدامات زیربنایی انجام شده فضاهای حرم مطهر سیدالشهدا (ع) حدود ۱۴ برابر افزایش می‌یابد.