همه‌ی خبرهای امروز
 • کم آبی ۱۳۹۹-۰۵-۰۴ ۰۱:۱۷

  قدس از پر بودن ۷۰ درصدسدها تا تشنگی ۱۴۰روستا درمشهد گزارش می‌دهد

  خراسان رضوی و بیم و امیدهای‌ آبی

  از اواسط خرداد ماه و به دنبال گرم‌تر شدن هوا همواره شاهد هشدارها و یا اطلاعیه‌هایی از سوی متولیان حوزه برق بودیم و با شروع فصل تابستان و افزایش استفاده از وسایل سرمایشی حتی شاهد رکوردشکنی استفاده روزانه از برق در مشهد بودیم.

 • بوستان بانوان ۱۳۹۹-۰۴-۰۸ ۰۲:۲۲

  قدس بررسی کرد

  سهم ۱.۵ میلیون بانوی مشهدی فقط دو پارک اختصاصی!

  محبوبه علی پور

  بیش از یک دهه است که موضوع ایجاد بوستان‌های بانوان در کشور ما مطرح شده؛ امروزه شاهدیم که در بیش از ۲۰ شهر و کلانشهر کشور بوستان‌های خاص بانوان فعال است.

 • رهن و اجاره ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۱:۵۱

  قدس از مشکلات مستأجران در فصل جابه‌جایی‌ها گزارش می‌دهد

  روزگار سخت خوش‌نشین‌ها

  یک سقف و چهار دیوار و حالا پنجره‌ای رو به فردا برایش می‌کشد، پنجره‌ای که روبه‌روی آرزوها باز می‌شود، داشتن یک خانواده که این خانه را گرما ببخشد اما همه این چهاردیواری رؤیای کاخ آرزوها شده است.

 • مصرف سی‌ان‌جی در خراسان ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۱:۴۵

  شلوغی جایگاه ها در روزهایی که کمیته «سی. ان. جی» استانداری تعطیل شده است

  توقف طولانی در صف های گاز!

  این روزها صف‌های گاز سی ان جی در کلانشهر مشهد مقدس کیلومتری شده است. گرمای این روزها نیز نتوانسته در دمای ۴۰ تا ۴۵ درجه‌ای ظهر که معمولاً جایگاه‌های گاز سی‌ان‌جی خلوت‌تر به نظر می‌رسید، صف‌های کیلومتری خودروها را بشکند. آنچه نگران‌کننده است موج سفرهای تابستانی است که در راه است.

 •  نابینایی ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ ۱۰:۴۸

  والدین بخوانند

  همه چیز درباره «ویژن‌تراپی» و دلایل افت تحصیلی دانش‌آموزان

  پروین محمدی

   خوشبختانه امروز به موازات افزایش بروز انواع اختلال‌های سیستم بینایی و بیماری‌های چشمی، علوم بینایی و راه‌های مراقبت از چشم و درمان بیماری‌های آن نیز گسترش یافته و دانش اپتومتری توانسته است در راستای ارتقای بینایی و رفع مشکل کم‌بینایی گام‌های مؤثری بردارد و با مهارت و تخصص لازم اختلال‌های بینایی را کشف و با آخرین یافته‌های جهانی و روش‌های به‌روز آن را درمان و اصلاح کند.

 • جشن نیمه شعبان در خیابان های مشهد ۱۳۹۹-۰۱-۲۰ ۱۲:۵۳

  قدس آنلاین گزارش می دهد

  برگزاری جشن های مردمی نیمه شعبان با در نظر گرفتن شرایط روز / فعالیت کانون های فرهنگی مشهد در میلاد امام زمان (عج) مجازی برگزار می شود

  جشن نیمه شعبان و میلاد باسعادت منجی عالم بشریت یکی از جشنهایی بود که هر ساله باشکوه و عظمت خاصی بین ارداتمندان خاندان عصمت و طهارت برگزار می شد. اما متاسفانه امسال به دلیل بروز بیماری کرونا و شیوع این ویروس در ایران، از برگزاری این مراسم باشکوه مذهبی محروم شده ایم.