همه‌ی خبرهای امروز
 • غرق شدن ۱۳۹۹-۰۵-۱۲ ۱۰:۰۱

  افزایش نگرانی ها بابت آمار غرق‌شدگان

  رودخانه‌های فارس «جان می‌دهند» و «جان می‌گیرند»

  شیراز- از بارش‌های سیل‌آسا و سیلاب‌هایی که بلایای طبیعی را در استان فارس رقم زدند که بگذریم حال برخی از افراد به دلیل بی توجهی به نکات ایمنی با شنا کردن در تأسیسات آبی و رودخانه‌های استان فارس بلاهایی را به جان می خرند که آمار آن برای مسئولان نگران کننده شده است.

 • شیراز ۱۳۹۹-۰۴-۰۷ ۱۳:۰۴

  شیراز درخاموشی فرورفت/زنگ هشدار برای صرفه‌جویی به صدا درآمد

  شیراز- با قطع برق و خاموشی شیراز در آخرین روز هفته گذشته عملاً و به‌طورجدی زنگ صرفه‌جویی برای مردم این شهر و از طرفی مسئولان به صدا درآمد.

 • زلزله ۱۳۹۹-۰۳-۲۶ ۱۲:۳۳

  زلزله لارستان به ۹۰ واحد مسکونی آسیب زد/چاه های گاز ارتباطی با زمین لرزه ندارد

  شیراز- زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۱ ریشتر، ساعت ۲۲ و ۳۵ دقیقه و ۵۸ ثانیه شامگاه یکشنبه بیست و پنجم خرداد ۹۹ بخش بیرم از توابع شهرستان لارستان را لرزاند و موجب ایجاد خسارت به تعدادی از واحد های مسکونی در این منطقه شد.

 • شیراز ۱۳۹۹-۰۳-۱۸ ۰۹:۴۶

  ماجرای خودرو های صفر پارک شده در راه آهن شیراز چیست؟

  شیراز- پلیس فارس اعلام کرده ۳۶۸ دستگاه خودرو را در محل راه آهن شیراز کشف کرده و به استناد دیدگاه سازمان صنعت و معدن و تجارت استان این خودروها را مصداق احتکار دانسته اما مدیرکل راه آهن فارس می‌گوید هیچ خودرویی در حوزه این اداره کل، احتکار نشده است.

 • کرونا ۱۳۹۹-۰۱-۲۴ ۱۷:۲۸

  شدت تکثیر ویروس شایعه از کرونا بیشتر است

  «اتباع بیگانه»و شایعات بیگانگان/شایعه سازان به مرده و زنده رحم نمی کنند

  شیراز- بنا بر اظهارات متخصصان قابلیت تکثیر و انتشار ویروس کرونا بسیار بالاست اما در این‌بین برخی از افراد مغرض و رسانه‌های بیگانه نشان دادند که سرعت انتشار و تکثیر شایعاتشان از این ویروس برای بالا بردن تب ناامیدی در جامعه بیشتر است.

 • شیراز- میدان میوه و تره بار ۱۳۹۹-۰۱-۱۶ ۱۱:۰۳

  هجوم تجار عراقی به استان فارس شایعه یا واقعیت؟

  بازارگرمی شبکه های مجازی برای فروش میوه و تره و بار در شیراز

  شیراز- طی دو روز گذشته فیلم ها و تصاویری در شبکه های مجازی و در بین شهروندان استان فارس و به ویژه شیرازی ها دست به دست می شود که حکایت از حضور تجار عراقی در بازار میوه و تره بار این شهر دارد.

 • زندان شیراز ۱۳۹۹-۰۱-۱۱ ۱۰:۲۷

  ناآرامی در زندان های کشور به استان فارس رسید

  فرار زندانیان شیراز شایعه یا واقعیت؟

  شیراز- در پی ناآرامی در زندان عادل‌آباد شیراز، برخی در شبکه‌های اجتماعی ادعا کردند که تعدادی از زندانیان فرار کرده‌اند که استاندار فارس ضمن تکذیب این شایعه اعلام کرد:هیچ زندانی فرار نکرده است.

 • رییس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی ۱۳۹۹-۰۱-۰۴ ۱۵:۱۳

  کاربران فضای مجازی خواستار انسداد راه های ورودی استان فارس شدند

  مسئولان شیراز افزایش تعداد مسافران را تکذیب کردند/شیراز خالی از مسافر

  شیراز- با آغاز سال نو و خانه نشین شدن بسیاری از آحاد مردم بسیاری از فعالیت ها نیز به سمت فضای مجازی سوق پیدا کرده از جمله اطلاع رسانی که برخی ها با تحلیل و بررسی اظهارات مسئولان در فضای مجازی اخباری را منتشر می کنند که صحت و سقم آن پس از بررسی به شایعه می رسد!