همه‌ی خبرهای امروز
 • اردبیل ۱۳۹۸-۱۰-۰۸ ۱۰:۱۲

  اردبیل رکورددار جذب گردشگران در زمستان است

  گردشگری زمستانه فرصتی برای رونق اقتصادی

  اردبیل- بنا بر اعلام مسئولان نواحی کوهستانی، دامنه‌های برفی و پیست‌های اسکی کشور سالانه میزبان حدود ۱۵ میلیون گردشگر است.

 • اردبیل-قلعه اولتان ۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۳:۳۷

  به دلیل بی توجهی در مرمت و بازسازی

  پناهگاه «اولتان» بی پناه مانده است

  اردبیل- «اولتان قالاسی» شهری باستانی متعلق به دوران ساسانی در پارس‌آباد مغان است که ارگ اولتان در جوار رود ارس به دلیل مقاومت در برابر سپاه روم حکایت‌های بسیاری را درون خود جای‌داده است.

 • شال خلخال ۱۳۹۸-۰۹-۰۸ ۱۴:۵۱

  پای دادستانی به پروژه های سد سازی اردبیل باز شد

  سدهای معیشتی که برای مردم آب و نان نشد/حیف‌ومیل بیت‌المال با اجرای طرح‌های غیر کارشناسی

  اردبیل- سال ۱۳۹۱ خبر ساخت سد معیشتی «شیران چشمه شال» موجب خوشحالی بسیاری از مردم این منطقه شد ولی بعد از گذشت مدتی این سد معیشتی روستایی که باهدف تأمین آب کشاورزی زمین‌های پایاب سد در روستای شال در دل کوهستان «پلنگا» در دست‌ساخت بود متوقف شد.

 • دریاچه نئور اردبیل ۱۳۹۸-۰۸-۰۸ ۱۲:۵۹

  پیگیری قدس آنلاین از یک پرونده ۵ ساله

  دریاچه «نئور»اردبیل تیمار می‌شود

  اردبیل- نئور یکی از مناطق تحت حفاظت محیط‌زیست و یکی از مناطق نمونه گردشگری استان اردبیل است که البته این روزها حال‌وروز خوبی ندارد زیرا به هم خوردن حیات گونه‌ها ازجمله ماهی قزل‌آلا خل دار و رشد جلبک در سطح دریاچه از مشکلاتی است که حیات نئور را تحت تأثیر قرار داده است.

 • خلخال ۱۳۹۸-۰۷-۰۷ ۱۲:۴۸

  پس از ۲ سال فرو رفتن در کمای اقتصادی

  کارخانه نئوپان خلخال احیاء شد

  اردبیل- کارخانه نئوپان خلخال تحت مدیریت بنیاد مستضعفان در طی سال های گذشته با بیش از ۲۰۰ کارگر با مشکلات بسیاری از جمله بدی، رکود و تعطیلی و دیرکرد پرداخت معوقات کارگران روبرو بوده است.

 • سرعین ۱۳۹۸-۰۶-۱۱ ۱۳:۱۸

  وقتی از آب می توان کره گرفت

  آب های معدنی اردبیل فرصتی برای تولید ثروت ملی

  اردبیل- وجود چشمه های آب گرم نشات گرفته از کوه های سبلان در استان اردبیل یکی از مواهب الهی است که سال ها در این استان جاری است و آنقدر این جاذبه قابلیت جذب توریست و گردشگر را دارد که اقتصاد ناشی از آن را می توان به همان ضرب المثل «کره گرفتن از آب» تشبیه کرد.