همه‌ی خبرهای امروز
 • فدراسیون فوتبال ۱۳۹۸-۱۱-۲۳ ۰۲:۰۴

  در پی افزایش شائبه‌ها در فرایند نام نویسی از نامزدهای ریاست

  انتخابات فدراسیون فوتبال شاید وقتی دیگر!

  با اتمام زمان نام‌نویسی از کاندیداهای متقاضی شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال حالا همه نگاه‌ها به کمیته بررسی صلاحیت‌ها دوخته شده تا مشخص شود چه کسانی امکان حضور در انتخابات را دارند و می‌توانند اسفندماه با یکدیگر برای رسیدن به کرسی ریاست رقابت کنند.

 • ۱۳۹۸-۱۱-۲۰ ۱۱:۲۱

  چالش کمک‌ها در تیم ملی

  هاشمیان دستیاری اسکوچیچ را رد کرد؟

  مدیران فدراسیون فوتبال پس از انتخاب سرمربی جدید تیم ملی مدعی شدند حضور ایرانی‌ها در کادرفنی تیم ملی پر رنگ خواهد بود اما نخستین اظهارنظر مرد کروات در رسانه‌های غیر ایرانی نشان از این داشت مدیران فدراسیون یکبار دیگر از حربه تبلیغاتی استفاده کردند تا بتوانند افکارعمومی را به سود خود هدایت کنند.

 • اسکوچیچ ۱۳۹۸-۱۱-۱۹ ۱۰:۳۷

  فدراسیون توضیح دهد چطور از کی روش و ویلموتس به اسکوچیچ رسیدند؟

  شوک منفی به تیم ملی

  سینا حسینی

  پس از ماه‌ها وقت کشی و فرصت سوزی سرانجام فدراسیون فوتبال از نام سرمربی تیم ملی رونمایی کرد تا یکی از بزرگ‌ترین شوک‌های فوتبالی را وارد کند!

 • استراماچونی ۱۳۹۸-۱۱-۱۳ ۱۰:۱۰

  ۷۰میلیارد بدهی در استقلال

  شفر و استراماچونی، صدرنشین طلبکاران آبی

  حمیدرضا عرب

  باشگاه استقلال در شرایطی درگیر انتخاب مدیرعامل جدید است و می‌کوشد خود را از این مخمصه بزرگ نجات دهد که مدیرعامل برگزیده هیئت مدیره این باشگاه به محض ورود به باشگاه باید با بدهی‌های عظیم دست و پنجه نرم کند. بدهی‌هایی که برجا مانده از سال‌های گذشته به خصوص دو، سه فصل اخیر است و دردسر بزرگی را برای مدیرعامل جدید این باشگاه ایجاد خواهد کرد.

 • امیر قلعه نویی ۱۳۹۸-۱۱-۱۲ ۱۰:۲۴

  مقاومت سپاهان شکسته می‌شود؟

  ژنرال در محاصره فدراسیون و وزارت

  سینا حسینی

   تیم ملی فوتبال ایران در بلاتکلیف ترین حالت ممکن قرار دارد. در شرایطی که قرار بود دو هفته پیش سرمربی جدید تیم ملی مشخص شود، نه تنها این اتفاق رخ نداد، بلکه سردرگمی عجیبی بر فرایند تصمیم‌گیری برای انتخاب سرمربی تیم ملی حاکم شد تا هیچ کسی نداند که سرانجام این قرعه به نام کدام سرمربی بیرون خواهد آمد!

 • ۱۳۹۸-۱۱-۰۸ ۱۰:۴۳

  بی‌مصرفی دوربین‌های نقطه زن و بلیت فروشی الکترونیک

  تاج ناهنجاری‌ها را بالاتر بگذارید

  لیگ نوزدهم به بهانه استانداردسازی ورزشگاه‌های کشور با وقفه‌ای نسبتاً طولانی آغاز شد. شوی پر سر و صدای مهدی تاج با اجرای سعید فتاحی و مسئولان کمیته برگزاری مسابقات نزدیک به چهار هفته به طول انجامید تا حدی که مهدی تاج در برنامه‌های تلویزیونی مدعی شد در لیگ نوزدهم هیچ کسی نمی‌تواند مرتکب تخلف شود چون تمام ورزشگاه‌های کشور مجهز به دوربین نقطه زن هستند. از طرفی بلیت فروشی الکترونیکی سبب خواهد شد ما تمام رفتارهای هواداران را در طول برگزاری یک مسابقه رصد کنیم!

 • استقلال ۱۳۹۸-۱۱-۰۷ ۱۱:۱۱

  گزارش قدس از اردوی استقلال درکشور ثالث

  مغرور نشوید، الریان را هم ببرید

  پیروزی مقابل الکویت موجی از امیدواری در اردوی استقلال به پا کرده است تا این تیم پس از عبور از سد الریان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه یابد.

 • وزیر ورزش و جوانان ۱۳۹۸-۱۱-۰۶ ۱۱:۲۱

  وزیر یا بهاروند؛ چه کسی سرمربی را از آستینش بیرون می‌آورد؟

  تیم ملی در آتش اختلاف وزارت و فدراسیون

  بلاتکلیفی مدیریت فوتبال ایران نه تنها سبب شد تیم‌های باشگاهی حاضر در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا متضرر شوند بلکه در این برهه تیم ملی هم به دلیل بلاتکلیفی موجود در آستانه ضربه‌ای جبران‌ناپذیر قرار دارد.

 • فرهاد مجیدی ۱۳۹۸-۱۱-۰۵ ۱۰:۳۰

  مجیدی برگردد استعفا می‌دهد؟

  «آقا مجید»، آلترناتیو موقت مجیدی

   زمزمه کناره‌گیری مجیدی از استقلال پیش از سفر به امارات و اتفاقاتی که رخ داد در اردوگاه آبی به گوش می‌خورد. مجیدی از وضع به وجود آمده که ناچار است به جای تهران در امارات مقابل الکویت قرار بگیرد به شدت دلخور و نگران است.

 • فدراسیون فوتبال ۱۳۹۸-۱۱-۰۳ ۱۱:۰۱

  یادداشت

  بی‌دانشی مدیران، آفت ورزش ایران در مجمع بین‌المللی

   انتقادات گسترده‌ای به نبود دانش کافی میان چهره‌های شاخص ورزش ایران و عدم تسلط آن‌ها به زبان و حقوق بین‌الملل وجود دارد اما انگار گوش شنوایی برای شنیدن این انتقادات وجود ندارد، اما پرسشی که همچنان ذهن اهالی ورزش ایران را به خود معطوف ساخته این است که تا به کی باید ورزش ایران از دانش مدیرانی کارآمد و مسلط به زبان و حقوق بین‌الملل محروم باشند!

 • AFC ۱۳۹۸-۱۰-۲۸ ۱۰:۱۰

  مطالبه جدی مردم در صورت بازی در کشور ثالث

  تحریم جام باشگاه‌های آسیا از سوی ایران

   شایعه خنده‌دار احتمال لغو بازی‌های نمایندگان ایران در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا هفته پیش زیاد از سوی رسانه‌های خبری و اهالی فوتبال جدی گرفته نشد اما وقتی مجری یکی از پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی حوزه خلیج فارس از این مسئله به عنوان یک تصمیم جدی کنفدراسیون فوتبال آسیا خبر داد مسئله به عنوان یک دغدغه بزرگ در رسانه‌های خبری کشور دنبال شد.

 • تیم ملی امید ۱۳۹۸-۱۰-۲۶ ۱۱:۰۷

  با دستپخت وزیر و رفقا

  امیدها باز هم به المپیک نرسیدند

   هر چهار سال یکبار این خبر از سوی رسانه‌ها نوشته می‌شود که تیم ملی از رسیدن به المپیک بازماند. اتفاقاً هر دوره نسبت به دوره قبل میزان انتقادها و عصبانیت‌ها بیشتر می‌شود اما انگار فوتبال ایران چنان پوست کلفت شده که هیچ نقد و اعتراضی کارساز نیست.

 • یحیی گل محمدی ۱۳۹۸-۱۰-۲۳ ۱۰:۱۰

  وداع گابریل با سرخ‌ها

  یحیی در حوالی پرسپولیس

  سینا حسینی

 • محمد محمدی ۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۱:۲۸

  ستار استعفا داد، مظلومی کاندید شد، محمدی معرفی می‌شود!

  سرگیجه انتخاب سرپرستی در استقلال

  سیر اتفاقات چند ماه اخیر در باشگاه استقلال به خصوص پس از جدایی استراماچونی و ماجراهای تلاش برای بازگرداندن او کاملاً گویای وضعیتی است که دراین باشگاه حکمفرماست. وضعیتی که به هر بیننده‌ای نشان می‌دهد قدرت تصمیم گیری به حداقل ممکن رسیده است.

 • علی دایی ۱۳۹۸-۱۰-۲۱ ۱۱:۲۵

  قلعه نویی و گل محمدی برای تیم ملی برنامه دادند

  «دایی» پای میز مذاکره

  در شرایطی که هنوز مشخص نیست تیم ملی فوتبال ایران با هدایت کدامیک از مربیان ایرانی حاضر در فهرست فدراسیون فوتبال در رقابت‌های پیش روی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حاضر می‌شود گمانه زنی‌های رسانه ای از شانس بالای یحیی گل محمدی و علی دایی برای پذیرش این مسئولیت سنگین خبر می‌دهند.

 • کالدرون ۱۳۹۸-۱۰-۱۹ ۱۰:۱۴

  «کالدرون» در حال دو، دو تا چهارتاست

  تارتار، گل محمدی و کریمی در فهرست سرخ ها

   در شرایطی که هواداران پرسپولیس به شدت نگران سرنوشت کادر فنی تیم خود هستند، رسانه‌های خبری از منتفی شدن حضور گابریل کالدرون در تهران خبر دادند و مدعی شدند به واسطه اختلافات مالی به وجود آمده در این باشگاه او به دستیاران خود در تهران اعلام کرده به خانه بازگردند.

 • فرهاد مجیدی ۱۳۹۸-۱۰-۱۸ ۱۰:۳۸

  در میان ابهامات و غایبان سرشناس برگزار شد

  معارفه تلخ فرهاد با دسته گل خلیل‌زاده

  معارفه فرهاد مجیدی با حضور نصفه و نیمه بازیکنان استقلال، مربیان و مدیران باشگاه صبح روز شنبه برگزار شد تا کاپیتان سابق آبی‌پوشان برای دومین بار به عنوان آلترناتیو یک مربی خارجی هدایت تیم را در دست گیرد.

 • فدراسیون فوتبال ۱۳۹۸-۱۰-۱۷ ۱۰:۲۸

  در پی شایعه مهره چینی برای انتخابات فدراسیون فوتبال مطرح شد

  فشار منتقدان برای برگزاری مجمع فوق‌العاده

   با استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون هیئت رئیسه تصمیم گرفت تا زمان برگزاری انتخابات جدید، بر اساس اساس‌نامه حیدر بهاروند به عنوان سرپرست فدراسیون مسئولیت اجرایی این مجموعه را برعهده داشته باشد.

 • ۱۳۹۸-۱۰-۱۱ ۰۹:۲۸

  ابهام در زمان برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال

  مهره چینی وزیر برای انتخاب رئیس

   با رفتن ناگهانی مهدی تاج از فدراسیون معادلات حاکم بر حوزه مدیریت فوتبال با چالشی بزرگ رو به رو شده است. جدال برای تصاحب کرسی ریاست از چند ثانیه پس از استعفای رئیس آغاز شد، ماجرا به قدری بحث برانگیز شد که قاضی زاده نماینده مجلس در توییتی تأکید داشت که بازی تاج‌وتخت آغاز شده است!

 • تمرین تیم ملی فوتبال - سعید عزت اللهی ۱۳۹۸-۱۰-۰۷ ۰۱:۳۷

  چراغ سبز سعید برای بازی در سپاهان

  «عزت‌اللهی» در چنگال روستوف!

  حمیدرضاعرب

   سعید عزت‌اللهی کجاست؟ هافبک بلند بالای فوتبال ایران که اکنون می‌توانست در قلب اروپا و در مهم‌ترین تیم‌ها نقشی کلیدی ایفا کند چه حال و روزی دارد؟

 • مجیدی ۱۳۹۸-۱۰-۰۷ ۰۱:۳۶

  فتح الله زاده کنار کشید، مجیدی نیامد

  احتمال برکنار دست جمعی هیئت مدیره استقلال

  سینا حسینی

   بلاتکیفی آبی‌ها پایان ندارد. پس از سریال خسته کننده آمدن یا نیامدن استراماچونی به تهران، هواداران ناراضی استقلال هجمه سنگینی به علی فتح الله زاده و فرهاد مجیدی وارد کردند و آن‌ها را متهم به خیانت کردند تا در اقدامی غیر قابل پیش‌بینی فتح الله زاده که هنوز یک هفته از عضویتش در هیئت مدیره نگذشته بود، از ادامه حضور در این مسئولیت انصراف داد تا شوک جدیدی به هواداران وارد شود.

 • جواد رستم زاده ۱۳۹۸-۱۰-۰۴ ۱۱:۲۹

  درس‌های کالدرون برای فوتبال ما

  پیرمرد و دریا

  جواد رستم‌زاده

 • لیدر ۱۳۹۸-۱۰-۰۲ ۰۰:۳۷

  قابل توجه دستگاه‌های نظارتی و قضایی

  مربیان و بازیکنان دلال و لیدر استخدام می‌کنند

  یکی از اتفاقات تلخ و همیشگی لیگ برتر  جریان‌های دلالیسم پیرامون نیمکت‌های تیم‌های لیگ برتر است. در لیگ نوزدهم این جریان شمایلی جدید به خود گرفته که بدون تردید اگر فکری به حال آن نشود، مطمئناً در آینده ای نه چندان دور وارد مرحله بحرانی خود خواهد شد.

 • محمدرضا تابش ۱۳۹۸-۰۹-۲۶ ۰۸:۲۸

  از برخورد با دلال‌ها تا استیضاح وزیر

  آزمون بزرگ برای فراکسیون ورزش مجلس

  سینا حسینی

  رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با انتقاد از شرایط موجود در ورزش کشور به ویژه موضوع همکاری با مربیان خارجی در حوزه فوتبال تأکید داشت که با وجود شرایط اقتصادی، ایده آل نیست پول کشور را به این شکل صرف استخدام مربیان خارجی کنیم.

 • وزیر ورزش ۱۳۹۸-۰۹-۲۴ ۰۹:۳۲

  در سال منتهی به المپیک سایر رشته‌ها رها شده‌اند

  وزیر ورزش یا وزیر سکوها

  اهالی ورزش هرگز تصور نمی‌کردند سیاست‌گذاری دولت روحانی در حوزه ورزش به یکی از بدترین دوران ورزشی کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تبدیل شود.

 • ۱۳۹۸-۰۹-۲۳ ۱۱:۳۲

  اعتراف فدراسیون در بیانیه‌ای علیه منتقدان

  پافشاری ویلموتس برای دریافت غرامت سنگین

  در شرایطی که تمام بحث‌ها در فوتبال ایران در مقطع کنونی به نام «آندره‌آ استراماچونی» ختم می‌شود یک پرسش بزرگ برای افکارعمومی مطرح است که سرانجام چه کسی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را در دست خواهد گرفت تا تیم ملی در رقابت‌های انتخابی جام جهانی به همراه او مقابل حرفان خود ظاهر شود.

 • استراماچونی ۱۳۹۸-۰۹-۱۸ ۰۹:۵۲

  بحران جدی در لیگ برتر

  اتهام پولشویی به خارجی‌های فوتبال ایران

  سینا حسینی

   ماجرای دلخوری مربیان و بازیکنان خارجی از باشگاه‌های ایرانی بابت تأخیر در پرداخت دستمزدهای آن‌ها اتفاق جدیدی در فوتبال ایران نیست اما در ماه‌های اخیر این موضوع پر رنگ‌تر از هر زمانی شده است.

 • ویلموتس ۱۳۹۸-۰۹-۱۳ ۱۶:۱۲

  مذاکرات تاج برای فسخ قرارداد ویلموتس شروع شد

  برانکو حرفش را به کرسی نشاند

  همان طور که مهدی تاج برای عقد قرارداد با مارک ویلموتس بلژیکی به بروکسل رفت تا یکی از گران‌ترین قراردادهای تاریخ فوتبال ایران را با مرد بلژیکی امضا کند، حالا او دوباره به دیار فرنگ رفته تا این بار همان قرارداد را پس از مدتی کوتاه فسخ کند تا شاید با حضور یک مربی کروات تیم ملی ایران بتواند برای پنجمین بار راهی رقابت‌های جام جهانی شود.

 • هواداران استقلال ۱۳۹۸-۰۹-۱۰ ۱۱:۲۶

  روز غافلگیری صدرنشینان

  سیل آبی به قله نرسید

   هفته دوازدهم لیگ برتر با شکست شهرخودرو در خانه و توقف سپاهان پایان یافت. در مشهد و در حالی که بدبین ترین هوادار صنعت نفت هم به پیروزی تیمش گمان نداشت تیم یحیی غافلگیر شد و با نتیجه یک بر صفر بازی را به میهمان واگذار کرد.

 • رنار ۱۳۹۸-۰۹-۰۹ ۱۱:۱۴

  نقشه جدید دلال‌ها برای تیم ملی

  «رنار»در آب نمک

  با جدی شدن موضوع قطع همکاری فدراسیون فوتبال ایران با مارک ویلموتس مافیای پشت پرده فوتبال که دستی بر آتش دلالی در این حوزه دارند با استفاده از رسانه‌های در اختیار خود حالا به صورت موازی گزینه‌های خود را ساپورت می‌کنند تا هر یک از آن‌ها شانس نشستن روی نیمکت تیم ملی را پیدا کرد بتوانند در آینده از مزایای این انتخاب بهره‌مند شوند.