همه‌ی خبرهای امروز
 • کریم باقری  ۱۳۹۸-۱۲-۰۴ ۰۸:۴۰

  باقری در گفت‌وگو با قدس:

  سپاهان را شکست دهیم راهمان هموار می‌شود

  کریم باقری درآستانه بازی مهم تیمش با سپاهان انتظار دارد بازی جذابی رقم بخورد. باقری قهرمانی تیمش در لیگ نوزدهم را در گرو دستیابی به این بازی نیز می‌داند. باقری روی پیروزی سرخ‌ها مقابل سپاهان عمیقاً حساب کرده است.

 • محمد دادکان ۱۳۹۸-۱۱-۲۶ ۱۱:۰۶

  مدیرانی که برای ریاست آمدند ماهانه یک میلیارد می‌آورند؟

  دادکان: مشکل فوتبال دخالت وزارت است

  محمد دادکان رئیس پیشین فدراسیون فوتبال در آستانه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال یکبار دیگر با حضور مقابل دوربین برنامه ورزش و مردم مدیران ارشد وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال را به چالش کشید تا بحث درباره انتخابات فوتبال به یکی از داغ‌ترین بحث‌های روز رسانه‌ها تبدیل شود.

 • قائدی ۱۳۹۸-۱۱-۱۵ ۰۲:۱۰

  قائدی در گفت و گو با قدس:

  برد تیم برای من مهم‌تر از آقای گلی است

  حمیدرضا عرب

  مهدی قائدی در دربی گل می‌زند یا نمی‌زند؟ این پرسشی است که ذهن هواداران استقلال را عمیقاً به خود مشغول کرده است. ستاره این روزهای استقلال را خیلی‌ها بازیکن مهم‌تری در قیاس با دیاباته می‌دانند. قائدی اما دوست ندارد این قیاس‌ها انجام شود. او می‌خواهد در آرامش به کارش ادامه دهد. قائدی نسبت به سال‌های گذشته خیلی پخته‌تر شده است.

 • علی فتح الله زاده ۱۳۹۸-۱۱-۱۲ ۱۰:۳۰

  فتح الله زاده در گفت‌وگو با قدس:

  شاید کاندیدای ریاست فدراسیون بشوم

  صحبت از حضور علی فتح الله زاده در انتخابات فدراسیون فوتبال است. عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال که قرار بود به عنوان مدیرعامل این باشگاه معرفی شود اما نشد، حالا به دنبال جایگاهی است که شاید برای خیلی‌ها به یک علامت سؤال بزرگ بدل شده است. فتح الله زاده شرکت در انتخابات را رد نکرده است.

 • بهرام افشارزاده ۱۳۹۸-۱۱-۰۳ ۱۱:۰۴

  بهرام افشارزاده در گفت‌وگو با قدس:

   تاج که زبان بلد نبود، چطور از منافع ما دفاع می‌کرد؟

   مدیرعامل سابق باشگاه استقلال اعتقاد دارد که سرمایه‌های داخلی فوتبال ایران می‌توانند جای مربیان خارجی را که میلیون‌ها دلار از ثروت‌های این کشور را در سال‌های اخیر به جیب زده‌اند پر کنند. افشارزاده در این راستا موضع جالب توجهی دارد. او به مسائل اخیر پیرامون حذف تیم‌های ایرانی نیز می‌پردازد.

 • مهدی قائدی ۱۳۹۸-۱۰-۲۸ ۱۰:۳۷

  مهدی قائدی در گفت‌وگو با قدس:

  ایران امن ترین کشور منطقه است

  حمیدرضاعربقدس

   یکی از ابهام‌های بزرگ تیم امید نیمکت نشینی مهدی قائدی بود. بازیکنی که در استقلال بهترین بود و به باور خیلی‌ها بهترین بازیکن لیگ هم بود اما در تیم امید چندان به کار گرفته نشد. مهدی قائدی حالا با انگیزه‌های تازه وارد لیگ شده و قصد دارد با ادامه تمرینات خود در استقلال دوباره به همان بازیکن اثرگذار بدل شود. قائدی خوشبختانه با روحیه خوبی گام به تمرینات استقلال گذاشته است...

 • دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و سیرالئون - امید نورافکن ۱۳۹۸-۱۰-۲۴ ۱۰:۲۱

  کاپیتان تیم ملی امید در گفت‌وگو با قدس:

  نورافکن: برای صعود ناامید نیستیم

  حمیدرضاعرب

   امیدهای ایران در آستانه حذف از رقابت‌های انتخابی المپیک قرار دارند. حتی اگر کره و ازبک دربازی چهارشنبه با هم مساوی کنند هم تیم امید ایران با هرنتیجه‌ای حذف است. تنها راه صعود به مرحله بعد پیروزی کره‌ای‌ها مقابل ازبک‌ها و برتری تیم ملی ایران مقابل چین است. در این حالت به مرحله بعد می‌رویم که بازیکنان تیم امید عمیقاً به وقوع آن امیدوارند. امید نورافکن، کاپیتان تیم امید یکی از همین امیدوارهاست.

 • دیاباته ۱۳۹۸-۱۰-۲۳ ۱۰:۲۶

  دیاباته در گفت‌وگو با قدس:

  نمی‌خواستم کارم در استقلال نیمه تمام بماند

   شیخ دیاباته امید نخست استقلال در خط آتش است. گرچه ارسلان مطهری هم به استقلال ملحق شده و مهدی قائدی هم یکی از بازیکنان مهم است اما شیخ را باید جور دیگری دید. دیاباته پس از روزها غیبت حالا با امیدهای بسیاری گام به تمرین استقلال گذاشته تا شاید همان گلزن نیم فصل نخست باشد. بازیکنی که هیچ دروازه‌ای در مقابلش مصون نماند...

 • استراماچونی ۱۳۹۸-۰۹-۱۶ ۱۱:۱۳

  استراماچونی در گفت‌وگو با قدس:

  عملیات قهرمانی تازه شروع شده است

  حمیدرضا عرب/

   این نخستین صدرنشینی استقلال از فصل پانزدهم لیگ برتر تاکنون و نخستین صدرنشینی آبی پوشان با یک مربی خارجی در لیگ برتر است.

 • کریم باقری ۱۳۹۸-۰۹-۰۹ ۱۱:۱۸

  کریم باقری در گفت وگو با قدس:

  فوتبال ما به برنامه بلند مدت نیاز دارد

  کریم باقری وضعیت ویلموتس در فوتبال ایران را تأیید نمی‌کند واعتقاد دارد که سرمربی تیم ملی باید در ایران حضور داشته باشد و بازی‌ها را از نزدیک تماشا کند. باقری دوری ویلموتس از فوتبال ایران را ضعفی بزرگ تلقی می‌کند.

 • مهدی مهدوی کیا ۱۳۹۸-۰۸-۲۲ ۰۸:۵۸

  مهدوی کیا در گفت‌وگو با قدس:

  انتظار یک پیروزی بزرگ بر عراق را دارم

   مهدوی‌ کیا کم مصاحبه می‌کند و به ندرت در رسانه‌ها پیدا می‌شود. یافتن او چندان ساده نیست اما پس از مدت‌ها فرصتی دست داد تا به بهانه بازی تیم ملی مقابل عراق با آقا مهدی به گپ و گفت بنشینیم.

 • مجید مرتضایی ۱۳۹۸-۰۸-۲۱ ۰۸:۳۷

  مجید مرتضایی در گفت‌وگو با قدس:

  نتایج خوب فرش‌آرا حاصل اعتماد به جوانان و بومی‌هاست

  حمیدرضا خداشناس

   سرمربی فرش آرای مشهد نتایج درخشان تیمش را در این فصل و ۱۳ هفته شکست‌ناپذیری نماینده خراسان در لیگ برتر فوتسال را اعتماد به بازیکنان بومی و رده‌های پایه دانست.

 •  شیخ دیاباته ۱۳۹۸-۰۸-۱۳ ۰۶:۲۰

  شیخ دیاباته در گفت‌وگو با قدس:

  من را با تیام مقایسه نکنید

   شیخ دیاباته چهره ویژه بازی استقلال و تراکتورسازی بود. مهاجم بلند قامتی که با گل‌هایش نور امیدی تازه در دل‌های استقلالی‌ها جاری کرد تا شاید از این پس دیگر شاهد ناکامی‌های تیمی نباشیم که به باختن و امتیاز از دست دادن عادت کرده بود. حالا شیخ دیاباته کانون توجه است. مهاجم بلند قامتی که خیلی‌ها پس از هت تریکش او را با تیام مقایسه کردند. با او در آخرین تمرین استقلال همکلام شدیم که در زیر می خوانید:

 • علی پروین ۱۳۹۸-۰۸-۰۱ ۱۵:۰۸

  علی پروین در گفتگو با قدس آنلاین:

  از امام رضا (ع)تقاضای سلامتی مردم ایران را دارم

  رضاطلبی

  پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از امام رضا (ع) برآورده شدن حاجت همه مردم ایران ، سلامتی آنها و شفای مریض ها را خواستارم.

 • سید سجاد آقایی ۱۳۹۸-۰۸-۰۱ ۰۹:۴۶

  سجاد آقایی در گفت و گو با قدس:

  گلزنی‌هایم تازه شروع شده است

  حمیدرضا عرب

  سید سجاد آقایی در ۲۸ اسفند ۱۳۷۷ در اراک به دنیا آمده و در پست مهاجم برای استقلال تهران بازی می‌کند. قد او ۱٫۷۸ متر و در پست مهاجم بازی می‌کند و برادرش میثم آقایی از بازیکنان مشهور بوده است.

 • مظلومی ۱۳۹۸-۰۷-۳۰ ۰۹:۳۹

  پرویز مظلومی در گفت وگو با قدس:

  جمله روی پیراهن ترابی را باید با طلا نوشت

  حمیدرضا عرب

   پرویز مظلومی با اینکه یک استقلالی قدیمی است اما از حرکتی که مهدی ترابی انجام داده بسیار خوشحال است و اعتقاد دارد که این عقاید باید بیان شود تا سرلوحه کار دیگر جوان‌ها باشد.

 • تمرین تیم ملی فوتبال - کریم انصاریفرد ۱۳۹۸-۰۷-۲۰ ۰۹:۴۰

  انصاری فرد در گفت‌وگو با قدس:

  با پیروزی بر بحرین به استقبال نبرد با عراق می‌رویم

  حمیدرضاعرب

   گلزنی کریم انصاری فرد رکورد تازه ای را برای او خلق کرد تا پس از مدت‌ها دوباره در قاب رسانه‌ها قرار بگیرد.