پنجشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۳ - ۰۷:۳۲

اوباما به جای خدمتکار اشتباه گرفته شد!!

اوباما

باراک اوباما شاید الان رئیس جمهور آمریکا باشد ولی به گفته خودش مرد سیاهپوستی است که بقیه وی را با یک خدمتکار اشتباه می گرفتند.

به گزارش واحد مرکزی خبر به نقل از آسوشیتدپرس از واشنگتن، اوباما در مصاحبه ای که روز چهاشنبه در مجله پیپل (مردم) منتشر شد گفت:«هیچ مرد سیاه پوست هم سن من پیدا نمی شود که زمانی که از رستوران بیرون آمده و منتظر خودروی خود است، فردی وی را با یک خدمتکار اشتباه گرفته و سوئیچ خودرو خود را به وی تحویل داده باشد.»


میشل اوباما همسر اوباما نیز گفت یک بار در یک مهمانی، اوباما را با یک خدمتکار اشتباه گرفتند و از او خواستند برای مهمانان قهوه بیاورد.

میشل اوباما افزود وی یک بار که برای خرید به یک فروشگاه رفته بود، فردی از وی خواسته بود چیزی را از قفسه بردارد و به وی بدهد.

میشل اوباما می گوید:«فکر می کنم مردم فراموش کرده اند که ما شش سال در کاخ سفید زندگی کرده ایم.»


رئیس جمهور آمریکا گفت:«ناراحتی هایی که ما امروز تجربه می کنیم در مقایسه با آنچه که یک نسل قبل ما تجربه کرد چیزی نیست. اینکه کسی من را در یک مهمانی با یک خدمتکار اشتباه بگیرد یک چیز است و اینکه پسر من که در خیابان در حال قدم زدن است و همانند نوجوانان دیگر نیز لباس پوشیده است، با یک دزد اشتباه گرفته شده و به وی دستبند زده شود، چیز کاملا متفاوتی است.»

برچسب‌ها

نظرات

  • سحر ۱۳۹۳/۰۹/۲۷ - ۱۲:۲۳
    7 15
    خیلی هم دلش بخواد جای یه خدمتکار باشه شغل خدمتکاری شرافت داره به اون کارای اون اگه یه پیش خدمت ساده بود انسانیتش بیشتر بود

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.