جمعه ۱۲ دی ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۶

پاسخ کیانوش عیاری به ایوبی

قدس آنلاین

کیانوش عیاری به عذرخواهی رئیس سازمان سینمایی برای اکران نشدن فیلم «خانه پدری» پاسخ داد.

به گزارش ایسنا، در پی جلوگیری از اکران فیلم «خانه پدری» و موکول زمان نمایش آن به شرایطی مناسب، حجت‌الله ایوبی از همه کسانی که از فراهم نشدن زمینه‌های اکران این فیلم در گروه هنر و تجربه آزرده خاطر شدند، پوزش خواست.

کیانوش عیاری در پاسخ به این عذرخواهی به ایسنا گفت: در میان زیان‌های متعددی که عدم نمایش «خانه پدری» از جنبه‌های مختلف مالی و غیر مالی داشت‌، شاید تنها یک دستاورد حاصل شده باشد و آن هم عذرخواهی آقای ایوبی است.

وی افزود: آنچه این اقدام را مهم می‌کند، این است که ایشان از مردم عذرخواهی کرد، در حالی که آن‌ها در اینگونه مواقع اصولا عادت به شنیدن عذرخواهی ندارند و من نمی‌دانم آخرین باری که مردم از یک مقام مسئول عذرخواهی شنیدند، کِی بوده است.

کارگردان فیلم «خانه پدری» ادامه داد: آقای ایوبی به خیلی از مسئولان گذشته‌، حال و آینده نشان داد که عذرخواهی کردن نه تنها به منزله نقد خود و عملکردشان نیست، بلکه حتی در بدترین شرایط می‌تواند به یک ارزش افزوده و نشانه صلابت مدیریت تبدیل شود.

عیاری در پایان گفت: امیدوارم این عمل متمدنانه‌ی آقای ایوبی به عنوان تنها دستاورد مثبت اکران نشدن فیلم «خانه پدری»، همانند یک یادگار برای حداقل بخشی از جامعه باقی بماند و تعمیم پیدا کند.

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.