چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۳

/فاجعه منا/

به کمپین قرآنی «وحدت شیعه و سنی در برابر آل‌سعود» بپیوندید

قرآن

اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور اقدام به راه‌اندازی کمپین ویژه جامعه قرآنی جهان اسلام با عنوان وحدت شیعه و سنی در برابر آل سعود با محوریت اسلام ناب مخالف اسلام آمریکایی، در محکومیت این خاندان ننگین کرده است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از (ایسنا)، با توجه به مدیریت ضعیف و بی تدبیری حکومت آل سعود در جریان حج تمتع امسال و بروز دو حادثه خونین سقوط جرثقیل در حریم مسجد الحرام و کشته و زخمی شدن بیش از 320 نفر در این حادثه و نیز فاجعه دلخراش سرزمین منا، با بیش از 5000 قربانی از 20 کشور جهان، به ویژه عروج بیش از 300 نفر از هموطنان عزیزمان، همچنین جنایات رژیم منحوس آل سعود در یمن، حمایت بی وقفه از گروهک خونخوار داعش در سوریه و عراق، قتل عام شیعیان بحرین و... اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور اقدام به راه اندازی کمپین ویژه جامعه قرآنی جهان اسلام با عنوان وحدت شیعه و سنی در برابر آل سعود با محوریت اسلام ناب مخالف اسلام آمریکایی، در محکومیت این خاندان ننگین کرده است.

این پویش مردمی که با حمایت جامعه فعالان قرآنی، مدیران مؤسسات مردمی، قاریان، حافظان دیگر کشورهای اسلامی و ... راه اندازی شده است، در سطح بین الملل به تأیید فعالان قرآنی و دینی جهان اسلام نیز برسد.

هر یک از اعضای جامعه قرآنی، می‌توانند از طریق ارسال نام و مسئولیت خود در جامعه قرآنی به شماره پیامک اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور به شماره 30008961، همچنین با قرار دادن تصاویر مرتبط در شبکه اینستاگرام و با درج @etghan در بخش کامنت تصاویر و یا ارسال کامنت در صفحه اینستاگرام اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت به نشانی: instagram.com/etghan، همچنین ارسال یکی از هشتگ‌های زیر

# اسلام_ناب_اسلام_امریکایی

#شیعه_سنی

#شیعه_سنی_برادرند

#قرآن_کریم

#قرآن

#شهید_منا

#شهیدان_منا

#آل_سعود_آل_شیطان

#آل_سعود_بی_کفایت

#بی_کفایتی_آل_سعود

#وهابی

#وهابیت

#حج_ناتمام

#سرزمین_آرزو

#منا

#لعن_الله_آل_سعود

#لعن_الله_وهابی

#یمن

#آل_سقوط

#جنایت_در_منا

#اللهم_عجل_لولیک_الفرج

#مرگ_بر_آل_سعود

#خائن_الحرمین

#Wahhabis به پویش مردمی «وحدت شیعه و سنی در برابر آل سعود» بپیوندند.

تصاویر مشارکت جامعه قرآنی در این حمایت مجازی نیز در صفحه اینستاگرام اتقان قابل مشاهده است.

همچنین افراد می‌توانند تصاویر مرتبط با این کمپین را به آدرس ایمیل اتحادیه به نشانی: info@etghan.ir ارسال کنند تا در سایت اتقان نیوز و صفحه اینستاگرام اتحادیه نمایش داده شود.