چهارشنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۷

سردار جزایری:

نیروهای مسلح ایران آماده انجام هرگونه مأموریت درباره فاجعه منا هستند

جزایری

سخنگوی ارشد ستادکل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده انجام هرگونه مأموریت درباره فاجعه منا هستند.

به گزارش قدس آنلاین، سردار سیدمسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستادکل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به بیانات امروز فرمانده معظم کل قوا درباره فاجعه منا و هشدار به رژیم سعودی نسبت به هرگونه اندک بی‌احترامی به حجاج ایرانی، گفت: اکنون بر مسئولان دولتی و دستگاه دیپلماسی کشور واجب است که فعال‌تر از گذشته ابعاد این حادثه هولناک را مورد رسیدگی قرار دهند و ضمن مراقبت لازم از حجاج بیت‌‌الله الحرام نسبت به انتقال اجساد مطهر قربانیان و مجروحان به میهن اسلامی اقدام کنند.

رئیس ستاد تبلیغات دفاعی کشور افزود: در همان ساعات اولیه فاجعه منا، نیروهای مسلح کشور آمادگی خود را برای هرگونه کمک به دستگاه‌های مربوطه اعلام کردند و اکنون نیز در آمادگی کامل به سر می‌برند.

سردار جزایری خاطرنشان کرد: ابعاد ناپیدا و مشکوک فاجعه خونبار و دلخراش منا بسیار است و رژیم آل‌سعود مسئول مرگ هزاران انسانی است که مظلومانه جان خود را از دست دادند.

سخنگوی ارشد ستادکل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران آماده انجام هرگونه مأموریت در این زمینه هستند.

 

نظرات

  • ولایتمدار ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۰
    0 0
    منتظر اذن ولی فقیه امام خامنه ای هستیم. این سگهای وهابی جز زبان زور نمیفهمند. از آقای روحانی توقع داریم بشدت پیگیر سفیر سابق ایران در لبنان جناب رکن آبادی و سرداران نظامی باشند که بلایی که سر امام موسی صدر آوردند سر این عزیزان نیاید.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.