چهارشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۵

در هفدهمین همایش کتاب سال حوزه علمیه قم؛

تقدیر از بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به عنوان ناشر برتر کشور

بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی

بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی، در هفدهمین همایش کتاب سال حوزه علمیه قم به عنوان ناشر برتر شناخته و شایسته تقدیر شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، هفدهمین همایش کتاب سال حوزه در سالن نشست‌های معاونت پژوهشی حوزه علمیه قم برگزار شد و از 39‌ مولف که آثار آن‌ها به ‌عنوان آثار بر‌تر انتخاب شده بود، تجلیل به عمل آمد و ناشران بر‌تر هم انتخاب و از آنان تقدیر شد.
کتاب «مجالس المومنین» که به همت جمعی از پژوهشگران بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی تالیف شده است، در همایش کتاب سال حوزه علمیه قم موفق به کسب رتبه برتر گردید و این مرکز علمی، پژوهشی نیز به عنوان ناشر برتر شایسته تقدیر شد.
مجموعه 6 جلدی کتاب «مجالس المؤمنین» اثر قاضی نورالله شوشتری با تصحیح ابرهیم عرب‌پور، منصور ستایش، محمدرضا محمدیان، محمدحسن خزاعی و محمدعلی علی‌دوست از سوی بنیاد پژوهش‌های اسلامی آستان قدس رضوی به انتشار رسیده است.
لازم به یادآوری است؛ از ابتدای سال جاری تا کنون، 15 عنوان از آثار بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی مقام برتر، برگزیده و شایسته تقدیر کسب کرده اند و کسب عنوان برگزیده توسط کتاب «فهرست کتاب‌های فارسی شده چاپی» و کسب عنوان شایسته تقدیر توسط کتاب «المؤتلف من المختلف» در سی و سومین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی برخی از افتخارات این مرکز است.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.