جمعه ۲۱ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹

استاندار لرستان عنوان کرد:

اجرای راهکارهایی جهت کاهش ۱۰درصدی تصادفات لرستان در نوروز ۹۵

استاندار لرستان

قدس آنلاین- لرستان: استاندار لرستان از برنامه ریزی برای کاهش ۱۰ درصدی تلفات تصادفات جاده ای برون شهری و و درون شهری رانندگی در ایام نوروز خبر داد .

به گزارش قدس آنلاین از خرم آباد، استاندار لرستان در جلسه کارگروه حمل و نقل و ایمنی سوانح رانندگی  گفت: طبیعتا راه کار هایی هم برای این موضوع مطرح شده است که پلیس دستگاه متولی برنامه هارا اعلام و به اجرا در خواهد آورد.

 هوشنگ بازوند با اشاره به 15خودرو جهت کنترل نامحسوس جادها، اظهار داشت: محور هایی اصلی استان لرستان در ایام نوروز از  25 اسفند تا 15 فروردین 95 با دوربین ها و خودرو های نامحسوس کاملا تحت کنترلقرار خواهند گرفت وی در ادامه  افزود:همچنین در جاده ها جهت کاهش تصادفات باید تابلوهایی جهت هشدار نصب شوند.

استاندار لرستان تصریح کرد: در بحث ایمنی راه ها، جاده ها ، گاردریل ها وهمچنین پل هایی که از ایمنی لازم برخوردار نیستند راه  وشهر سازی باید نسبت به این کار اقدام کند.بازوند با اشاره به ایمن بودن جاده ها گفت: محورهای پر حادثه شناسایی ودر این محور ها تدابیر لازم جهت کنترل تصادفات صورت خواهد گرفت.

 وی تاکید کرد:در بحث سرعت رانندگان پلیس بایدحضور خود را دو چندان کند و شرایطی رابه وجود بیاورد که سرعت را کنترل کند و چنانچه رانندگانی تخلف کردند در این ایام ماشین ها متوقف و خودرو ها تا بعد از تعطیلات در پارکینگ بماند.

وی با اشاره به اینکه شعار امسال در رابطه با سفرهای نوروزی «نوروزی شاد با سفر ایمن» تعریف شده است، گفت: همه دستگاه ها باید برای تحقق این شعار همکاری کنند تا شاهد کاهش تلفات تصادفات در ایام نوروز باشیم.

 

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.