چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸

"قاتل اهلی" در مرحله انتخاب بازیگر

قاتل اهلی

طی چند ماه گذشته مسعود کیمیایی چندین مرتبه فیلم‌نامه «قاتل اهلی» را دوباره‌نویسی کرد که آخرین بازنویسی به اتمام رسید و پروژه انتخاب بازیگران این اثر سینمایی کلید خورده است.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از فارس، فیلمنامه «قاتل اهلی» به نویسندگی مسعود کیمیایی نگارشش به پایان رسیده است و بر همین اساس باید گفت قاتل اهلی به ایستگاه پایانی رسید. پیش از این چندین مرتبه این فیلمنامه مورد بازنویسی قرار گرفته بود و رسانه‌های مختلف خبری مبنی بر این که فیلم در حال کلید خوردن است منتشر کرده‌اند در این میان نیز برخی به عنوان بازیگر از بازی در این فیلم صحبت کرده بودند که بر اساس پی‌گیری‌های صورت گرفته خبرهای منتشر شده در این بخش موثق نبوده است.

بر پایه این گزارش مسعود کیمیایی کارگردان سینمای ایران به تازگی شروع به انتخاب بازیگر کرده است این در حالی است که چندین بار فیلمنامه این پروژه نگارشش به پایان رسیده و وارد مرحله انتخاب بازیگر شده است که گویا این بار آخرین بازنویسی فیلمنامه انجام شده و کیمیایی با جدیت تمام بازیگران «قاتل اهلی» را انتخاب می‌کند.

پیش از این اعلام شده بود که آخرین اثر سینمایی خالق «گوزن‌ها» در تهران و مشهد فیلمبرداری‌ خود را پیش می‌برد.«قاتل اهلی» فیلم قصه جوانی است که تمام راه های پولدار شدن را می رود اما در آخر می فهمد که برای پولدار شدن نبوغی بیش از انیشتین باید داشته باشد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.