چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۰

پرویز پرستویى بازیگر فیلم کیمیایى شد

قاتل اهلى

پیش تولید فیلم سینمایى «قاتل اهلى» به کارگردانى مسعود کیمیایى دوباره از سرگرفته شد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از تسنیم، روز گذشته(دوشنبه 24 خرداد) پرویز پرستویى براى ایفاى نقش اصلى فیلم تازه کیمیایى با دست اندرکاران فیلم قرارداد بست تا اولین همکارى این بازیگر و کارگردان شکل بگیرد. بقیه عوامل و بازیگران «قاتل اهلى» در حال انتخاب هستند که با قطعى شدن این فهرست طى روزهاى آینده نام آنها رسانه اى خواهد شد. طبق برنامه ریزى انجام شده فیلمبردارى «قاتل اهلى» به تهیه کنندگى منصور لشکرى قوچانى تا چند هفته دیگر در تهران آغاز میشود.

یادداشت کیمیایى به بهانه آغاز پیش تولید «قاتل اهلى»
«دوباره فیلم میسازم. از آخرین فیلمم چهار سال میگذرد. «قاتل اهلى» یکسال پیش تولیدِ فقط فیلم نوشت را گذراند. منصور لشکرى قوچانى در یک موقعیت سختى قرار داشت، این بنده را کامل میخواست. با تمام سیاه و سفیدها... تا آخر. به دنبال «یکجایى» من بود. من نگاهم به این «فیلم نوشت» تمام شده بود. لشکرى هنوز به دنبال «من» میگشت... تا شد. اما تاشدم تا شد.
دکتر جلال سروش اصل و دانسته ى «قاتل اهلى» است. فیلم را می‌بینید. یک آدم تازه که پنهان مانده بود؛ سخت بود. آقاى پرویز پرستویى شد.
تا امروز... با پرویز پرستویى دیر شده بود. آن تنهاىِ قلدرِ ضرب دیدهِ تنها مانده و مانده تا موسفید کرده و از پا نیفتاده من پیدا شد. پیدا بود، دیر شده بود.
قرار بر این است سازهاى خود را کوک کنیم تا ارکستر «قاتل اهلى» آهنگ و قطعه ى سینماى ملى ما را بنوازد. بازیگران دیگر «قاتل اهلى» همه از قلب انتخابى صحیح می آیند.
در هفتاد و پنج سالگى، فیلم «قاتل اهلى» که نگاهِ آمده از تجربه‌هاى سخت کشیده ى امروز من است ساخته میشود.»

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.