یکشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۷

پورمختار

توافق FATF به نفع منافع اسرائیل است و عامل ضربه زدن به سپاه / این توافق باید در مجلس بررسی شود

139301251240542932530514.jpg

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تاکید کرد که نمایندگان ملت به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند امنیت نظام به‌ خطر بیفتد.

به گزارش قدس آنلاین، محمدعلی پورمختار نماینده مردم کبودرآهنگ و عضو کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به امضای توافق FATF توسط وزیر اقتصاد، اظهار کرد: این توافق متاسفانه بدون نظر نمایندگان ملت و کارشناسان امضاء شده است.
وی افزود: عده‌ای این توافق را به مجلس نهم متصل می‌کنند و می‌گویند جزو مصوبات قبلی بوده است، در حالی که در آن مصوبه هیچ اشاره و الزامی برای عضویت ایران در توافق در FATF وجود ندارد.
عضو کمیسیون حقوقی مجلس تصریح کرد: این توافق فقط در راستای منافع صهیونیستها است. چراکه آنها بدنبال ضربه‌زدن به نیروهای مقاومت از جمله سپاه پاسداران هستند.
پورمختار با بیان اینکه امضای توافق FATF بیانگرپنهان کاری دولت است، عنوان کرد: اهمیت این مسئله به قدری بالاست که امروز دغدغه همه دلسوزان نظام شده است چراکه این توافق امنیت کشور و ملت را هدف قرار داده است.
رئیس سابق کمیسیون اصل 90 مجلس، در پایان با بیان اینکه وزیر اقتصاد از ماجرا فرار می‌کند و قصور دولت را به گردن مجلس می‌اندازد، تأکید کرد: نمایندگان ملت به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند، امنیت نظام به‌خطر بیفتد لذا این موضوع حتما باید در صحن علنی مجلس بررسی شود.

برچسب‌ها

نظرات

  • ایران من ۱۳۹۵/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۷
    0 0
    تا کی میخاین مردم و به بازی بگیرین.. ما نون نداریم بخوریم شما فکر سپاهید. سپاه خودش بلده منافعشو از کجا بگیره.شما فکر بهبود اقتصاد مردم باسید

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.