دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۵

بهروز شعیبی به «سینما دو» می‌رود

شعیبی

سومین قسمت از برنامه «سینما دو» با نگاهی به فیلم سیانور به کارگردانی بهروز شعیبی از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

به گزارش «قدس آنلاین» به نقل از تسنیم، قسمت سوم برنامه «سینما دو» با اجرای محمد خزائی  پنجشنبه ۲۵ آذر ماه ساعت ۲۳:۳۰ میزبان  بهروز شعیبی کارگردان فیلم سینمایی «سیانور» می‌شود تا درباره فیلم سینمایی «سیانور» که این روزها بر پرده سینماها در حال اکران است، به بحث و تبادل نظر بپردازند.

همچنین پدرام شریفی؛ بازیگر جوان فیلم سیانور و مسعود احمدیان؛ نویسنده فیلمنامه اثر حاضر نیز در بخش قاب ملاقات مهمان این برنامه خواهند بود. «سینما دو» هر هفته میزبان یک کارگردان مطرح سینمای ایران، یک کارگردان جوان به همراه یک کارشناس و صاحب نظر غالبا جامعه شناس است که پیرامون یکی از آثار اجتماعی کارگردان مدعو در حضور علاقمندان و دانشجویان سینما و تئاتر کشور به بحث و تبادل نظر می پردازند.

گزارش های موضوعی و مردمی، قاب ملاقات؛ گفت و گو با بازیگران و یکی از اعضای اصناف سینمای ایران، گزارشِ فیلم و ... از جمله بخش های در نظر گرفته شده برای این برنامه است.

برنامه «سینما دو» به تهیه کنندگی عباس یداللهی و کارگردانی حمیدرضا معدنچی در گروه نهادهای اجتماعی شبکه دو تهیه شده و از عوامل دست اندرکار آن می توان به نویسندگان برنامه؛ زهرا غزنویان و حامد جلیلوند، طراح دکور؛ سیدمجید میر فخرایی، موسیقی متن؛ بهزاد عبدی و مدیرتولید و مجری طرح؛ پیمانه طهماسبی اشاره کرد.