دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵

امریکا شیطان بزرگ تاریخ است/سخنان امام(ره)کهنه نمی‌شود

آیت الله جنتی:

اصفهان- دبیر شورای نگهبان گفت: در قرآن بارها به دشمنی شیطان با انسان و عدم پایبندی او به وعده‌هایش و اینکه نباید به او اطمینان کرد، تأکید شده همچنان که امام(ره) فرمودند امریکا شیطان بزرگ است و ما باید مراقب مکر آن باشیم .

به گزارش خبرنگار قدس آنلاین،   آیت الله جنتی در جمع کارکنان سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان افزود: پاسداران باید موقعیت خود را بشناسند و با خودسازی سعی کنند دشمنان انقلاب اسلامی را در تمام ابعاد سیاسی و اجتماعی بشناسند تا بتوانید از انقلاب پاسداری کنند.

 آیت‌الله جنتی بابیان اینکه پاسداران باید شخصیت و اندیشه امام راحل را بشناسند، گفت: حضرت امام خمینی رحمت‌الله  چه درگذشته و  چه در حال امام  است و شما  سپاهیان باید حتماً صحیفه نور و صحیفه امام رحمت‌الله را مطالعه کنید، سخنان امام کهنه نمی‌شود و همین‌الان ما را هدایت می‌کند.

وی گفت:امام (ره) در حالی اسلام را زنده کرد  و به ما عزت داد که دشمنان به جهان اسلام  تلقین می‌کردند که اسلام  باعث عقب‌ماندگی است.

امام‌جمعه موقت تهران خاطرنشان کرد :برخی سخنان، کوتاه هستند ولی بر تمام عالم تأثیر می‌گذارند  مانند جمله هیهات من الذله امام حسین (ع) این جمله در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ما اثر گذاشته و می‌گذارد.

دبیر شورای نگهبان گفت:این جمله امام راحل که فرمود ما می‌توانیم هم، همین‌طور است امام این خودباوری را به ملت  ما داد که آموزه‌های قرآن که توانست، در صدر اسلام  ابرقدرت‌ها را به خاک مذلت بکشاند امروز هم می‌تواند.

آیت‌الله جنتی افزود:بااین‌وجود بعد از معجزه انقلاب و امام راحل، هنوز عده‌ای سکولار این تفکر که برای سامان یافتن کشور باید دست به دامان غرب بود را به جامعه القا می‌کنند و این افراد در تمام عرصه‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی کشور وجود دارند.

وی بابیان اینکه ما باید خودمان را بر اساس قرآن بسازیم و راه شهدا را ادامه دهیم گفت: مبادا در نماز کوتاهی کنید به نماز به‌اندازه ستون دین بودنش اهمیت بدهید شهید حججی خودش را از کودکی و نوجوانی ساخته بود که خداوند به‌واسطه‌ی این شهید تجدید حیاتی برای انقلاب ایجاد کرد.

آیت‌الله جنتی افزود :همه شهدا در محضر خداوند عزیزند اما این مسئله کوچکی نیست که خداوند به‌واسطه این شهید موجی را در داخل و خارج کشور ایجاد کرد و حتماً حکمتی دارد.

دبیر شورای نگهبان افزود: در قرآن بارها به دشمنی شیطان  با انسان و عدم پایبندی او به وعده‌هایش و اینکه نباید به او اطمینان کرد تأکید شده، امام(ره) فرمودند امریکا شیطان بزرگ است  و ما باید مراقب مکر آن باشیم .

امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به هجمه‌های دشمنان علیه سپاه گفت:مگر سپاه چه کرده که دشمن این‌قدر از آن حساب می‌برد سپاه امنیت را برای کشور فراهم کرده و آن‌ها می‌دانند که اگر سپاه نبود آن‌ها می‌توانستند به این مملکت برگردند و دست‌درازی کنند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.