دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۳

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد

انهدام باند سارقان مسلح طلاجات در دلفان

حاجی محمد مهدیان نسب

خرم آباد- فرمانده انتظامی لرستان از دستگیری ۹ نفر اعضای باند سارقان مسلح حرفه‌ای طلاجات در شهرستان دلفان خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین،به نقل از کانال اطلاع رسانی پلیس لرستان، حاجی محمد مهدیان نسب گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت طلاجات ازخودروی ماکسیما در محور هرسین – دلفان با توجه به حساسیت کار، موضوع بلافاصله در دستور کار تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی لرستان قرار گرفت.

وی افزود:با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی در نهایت خودرو زانتیای سارقان مورد نظر در یکی از روستاهای اطراف شهرستان دلفان در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و توقیف شد.

مهدیان نسب خاطرنشان کرد: در این راستا سه نفر از سارقان دستگیر شدند که در بازجویی‌های اولیه به سرقت ۴ کیلو و ۵۰۰ گرم طلا با همدستی ۶ نفر دیگر اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی پلیس آگاهی دیگرهمدستان این باند نیز دستگیر  وا زآنان یک کیلو طلا، ۱۰۰ قطعه سکه تمام و نیم سکه،۶ قبضه سلاح جنگی و دو نارنجک کشف و چهار خودرو توقیف شد.

مهدیان نسب گفت: تحقیقات جامع و کامل پلیس آگاهی استان از باند بزرگ سارقان مسلح طلاجات به منظورکشف دیگر طلاهای سرقتی و سرقت‌های احتمالی این باند از لرستان و استان‌های همجوار ادامه دارد.

فرمانده انتظامی لرستان با هشدار به آلوده کنندگان نظم و امنیت عمومی و مجرمان گفت: کار اطلاعاتی - امنیتی پلیس لرستان گسترده است و اجازه عرض اندام به مخلان را نخواهد داد و با شدت با آنان برخورد می‌کند.

سردار مهدیان نسب در پایان از عوامل پلیس آگاهی استان که در این عملیات موفقیت‌آمیز شرکت داشتند تجلیل کرد.

منبع: فارس

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.