سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۳

تشدید جنگ رسانه‌ای امارات و عربستان علیه انصارالله / تکرار ادعای سیطره بر فرودگاه الحدیده

10

در حالی که منابع انصارالله از ادامه درگیری‌های شدید نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی با متجاوزان و مزدورانشان در ساحل غربی خبر داده‌اند رسانه‌های وابسته به متجاوزان جنگ روانی خود را با هدف تخریب وجهه ارتش و کمیته‌های مردمی تشدید کرده‌اند.

به گزارش قدس آنلاین، جنگ روانی رسانه‌های ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی آمریکایی علیه ملت یمن و نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی تشدید شده است.

در حالی که منابع انصارالله از ادامه درگیری‌های شدید نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی با متجاوزان و مزدورانشان در ساحل غربی خبر داده‌اند که از حمایت گسترده جنگنده‌های سعودی اماراتی و متحدانشان برخوردار هستند، رسانه‌های وابسته به متجاوزان جنگ روانی خود را با هدف تخریب وجهه نیروهای مردمی و ارتش یمن و همچنین تضعیف روحیه آنها تشدید کرده‌اند.

در این زمینه اسکای نیوز امارات مدعی شد که نیروهای انصارالله یک خانواده یمنی را قتل عام کرده است و یک کودک ۱۲ ساله و مادرش را در مقابل دیدگان اعضای  خانواده اش به ضرب گلوله کشته‌اند

رسانه‌های وابسته به متجاوزان درباره فرودگاه الحدیده با وجودی که چند روز پیش مدعی سیطره بر فرودگاه شده بودند، امروز اعلام کردند که نیروهای مزدور آنها با حمایت نیروهای ائتلاف وارد فرودگاه الحدیده شده‌اند، شبکه عربستان ۲۴ هم مدعی سیطره متجاوزان و مزدورانشان بر فرودگاه الحدیده شده است.

این در حالی است که برخی رسانه‌های وابسته به متجاوزان از جمله الشرق  الاوسط سعودی اعلام کرده است که نیروهای یمنی(مزدوران) یک روستا در غرب فرودگاه الحدیده را به سیطره خود درآورده‌اند.

اسکای نیوز عربی وابسته به امارات همچنین مدعی شد که نیروهای مورد حمایت این رژیم و سعودی‌ها، ده‌ها نفر از نیروهای حوثی را که در داخل فرودگاه الحدیده پناه گرفته بودند، به اسارت خود درآورده‌اند.

این در حالی است که محمد البخیتی از  اعضای جنبش انصارالله به المیادین گفته است نیروهای ارتش و کمیته‌های مردمی توانسته‌اند مانع پیشروی متجاوزان و مزدورانشان به سمت فرودگاه شوند و خسارت‌ها و تلفات سنگین به آنها وارد کنند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.