یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹

عضو هیئت مدیره استقلال به دنبال حل مشکل غفوری، جپاروف و تیام

1

عضو هیئت مدیره استقلال درصدد است با رایزنی با اسپانسرهای باشگاه مشکل سه بازیکن استقلال را حل کند.

به گزارش قدس آنلاین،عدم تمدید قرارداد ستاره‌های فصل گذشته استقلال باعث نگرانی هواداران شده است. کمتر از یک ماه دیگر لیگ برتر آغاز می‌شود و هنوز تکلیف بازیکنانی چون وریا غفوری، سرور جپاروف، مامه تیام و امید ابراهیمی مشخص نشده است.

هواداران استقلال در صفحات مجازی مسئولان نقل و انتقالات را مقصر عدم تمدید قراردادها می‌دانند، در صورتی که استقلال به دلیل عدم تأمین مالی از سوی اسپانسر با مشکل روبه‌رو شده است. اکبر عباس ملکی عضو هیئت مدیره استقلال که رابط باشگاه با اسپانسرهاست، به دنبال تهیه منابع مالی برای غفوری، تیام و جپاروف است.

غفوری خواستار طلب دو فصل گذشته خود شده که نزدیک به ۸۰۰ میلیون تومان است. ملکی قرار است به مدافع - هافبک استقلال چک اسپانسر را بدهد تا سپس در جلسه‌ای درباره مبلغ قرارداد فصل بعد صحبت کنند و به توافق برسند. جپاروف از فصل گذشته ۱۳۰ هزار دلار طلب دارد که پول او نیز از طریق اسپانسر در یکی دو روز آینده پرداخت می‌شود. مامه تیام ماجرای متفاوتی دارد، او به وینفرد شفر گفته که به مسئولان باشگاه بگوید مالیاتش را بدهند تا در بدو ورود به ایران پاسپورتش را نگیرند. مبلغ مالیاتی که باشگاه استقلال باید بپردازد، نزدیک به ۶۰۰ میلیون تومان است. باز هم ملکی با اسپانسر باشگاه صحبت کرده و قرار است مبلغ فوق به حساب اداره مالیات واریز شده تا تیام هر چه سریع‌تر به ایران بیاید و قراردادش را امضا کند.

برگه قرارداد فصل آینده این سه بازیکن هم آماده است و تنها باید مبلغ قید شود. باشگاه استقلال به غفوری پیشنهاد مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ تا یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون به همراه آپشن‌ها را داده که با توجه به عدم پالس مثبت از سوی غفوری، قرار است مبلغ قرارداد از دو میلیارد تومان هم بالاتر برود.

رونوشت قرارداد جپاروف ۶۰ روز پیش به این بازیکن داده شده و در صورتی که به ایران بیاید، مبلغ قرارداد فصل آینده او بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار دلار خواهد بود. تیام هم با بهترین پیشنهاد مالی روبه‌رو شده و در صورت پرداخت مالیات، ۸۰۰ هزار دلار قرارداد می‌بندد و آپشن‌های سنگینی هم در برگه قراردادش ذکر می‌شود، از جمله آقای گلی، قهرمانی با استقلال در آسیا و لیگ برتر.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.