شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۴

گوشی‌های Pixel XL با اندروید ۹.۰ به مشکل خوردند

1

گزارش‌ها از انتشار نسخه آپدیت برای گوشی Pixel XL نشان می‌دهد که این گوشی با آپدیت شدن به اندروید Pie در شارژ خود با مشکل روبرو شده است.

به گزارش قدس آنلاین،صاحبان گوشی‌های Pixel XL گوگل پس از آپدیت کردن گوشی‌های خود به اندروید ۹.۰ Pie اعلام کرده‌اند که گوشی‌های آن‌ها پس از آپدیت شدن، با شارژر سریع گوشی همخوانی ندارد و کار نمی‌کند. البته گفتنی است، این برخی از گوشی‌های Pixel پس از نصب اندروید ۹.۰ بتا با مشکل روبرو شده بودند، اما این روند پس از انتشار نسخه نهایی هم همین مشکل را دارد و رفع نشده است.

در گزارش‌هایی هم که در وبسایت Google Issue Tracker منتشر شده است، کاربران زیادی این مشکل را گزارش کرده‌اند که در نسخه چهارم بتای توسعه‌دهندگان اندروید ۹.۰ Pie با شارژر سریع این گوشی همخوانی ندارد و به سرعت شارژ نمی‌کند اما شرکت گوگل در جواب این کاربران در وبسایت خود نوشته است که این مشکل قابل حل شدن نیست. در نتیجه کسانی که صاحب گوشی‌های Pixel XL هستند، دیگر شارژر سریعی برای گوشی‌های خود نخواهند داشت.

در انتها باید گفت این مشکل منحصرا به گوشی‌های Pixel XL مربوط است و گوشی‌های دیگر مانند Pixel، Pixel ۲ و Pixel ۲ XL چنین مشکلی ندارند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.