جمعه ۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۳

شلیک ۳ فروند موشک "زلزال-۱" به سمت مواضع نظامیان سعودی

1

نیروهای ارتش یمن و انصارالله با شلیک سه فروند موشک بالستیک «زلزال-۱»، پایگاه‌های نظامیان ارتش سعودی در «جازان» واقع در جنوب این کشور را هدف قرار دادند.

به گزارش گروه بین الملل قدس آنلاین، یگان موشکی ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله دیروز پنجشنبه مواضع نظامیان سعودی در جازان را موشک‌باران کردند.

یک منبع نظامی یمن به شبکه یمنی المسیره گفت که این سه موشک بالستیک به سمت مرکز نیروهای مرزی سعودی‌ها در منطقه «الخوبه» در جازان شلیک شده است.

تاکنون گزارشی درباره تلفات احتمالی ناشی از شلیک این موشک‌های یمنی منتشر نشده است.

در همین راستا، نیروهای توپخانه‌ای ارتش یمن و انصارالله نیز دیروز یک دستگاه بلدوزر نظامی ارتش سعودی را در شرق «جبل الدود» هدف قرار دادند.

حملات موشکی یمن امسال در حالی افزایش پیدا کرده که تجاوزات ائتلاف سعودی علیه یمن به بهانه بازگرداندن قدرت به عبدربه منصور هادی رئیس جمهوری مستعفی و فراری یمن، سه سال و اندی است که آغاز شده و موجب کشته شدن بیش از ۵۰ هزار غیرنظامی یمنی شده است.

حمله چهارشنبه شب گذشته به شهر «بیت الفقیه» استان الحدیده واقع در غرب یمن، تازه‌ترین جنایتی است که ائتلاف متجاوز سعودی مرتکب شده است که در پی آن بیش از ۲۰ غیرنظامی یمنی کشته شدند.

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
type="text/javascript"> var head = document.getElementsByTagName("head")[0]; var script = document.createElement("script"); script.type = "text/javascript"; script.async=1; script.src = "https://s1.mediaad.org/serve/qudsonline.ir/loader.js" ; head.appendChild(script);