سه‌شنبه ۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا خبر داد

ترافیک پرحجم در مسیر بازگشت از مرزهای سه‌گانه/ یکطرفه شدن محور مهران به ایلام در دستور کار است

1

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، بار بازگشت زوار اربعین حسینی از مرزهای سه‌گانه را پرحجم ارزیابی کرد و گفت: در صورت لزوم در ساعت مقرر(14) یک طرفه‌ شدن محور مهران به ایلام اجرا می‌شود.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا، در خصوص آخرین وضعیت تردد زوار اربعین حسینی در مرزهای شلمچه، چذابه و مهران، اظهار داشت: در حال حاضر شاهد حجم بیشتری از بار بازگشت زوار اربعین حسینی در مرزهای سه‌گانه هستیم. 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در حال حاضر ترافیک در محور مهران به سرابله و حمیل به اسلام‌آباد نیمه سنگین است. 

وی گفت: ترافیک در محورهای چذابه به بستان‌آباد و شلمچه به خرمشهر نیز پرحجم گزارش داده است. 

این مقام ارشد راهور ناجا در پاسخ به دیگر پرسش فارس درخصوص یکطرفه شدن محور مهران به ایلام اعلام کرد: یکطرفه شدن این مسیر در دستور کار پلیس است؛ در صورت لزوم از ساعت 12، محور ایلام بسته شده و از ساعت 14 مهران به ایلام یکطرفه خواهد شد. 

وی ترافیک محور تهران به قم را پرحجم ارزیابی و خاطرنشان کرد: در محور هراز، محور نارنجستان و تونل شماره یک و سه‌راهی کلاو از سمت آمل به تهران به علت توقف یک دستگاه کامیون به دنبال نقص فنی در تونل شماره یک، ترافیک نیمه سنگین است. 

منبع: فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.