جمعه ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷

سرگردانی زائران اربعین حسینی در فرودگاه و تاخیر متعدد پروازهای ایرانی در مسیر نجف

فرودگاه نجف

با توجه به حضور پرشمار زائران ایرانی در اربعین حسینی، وضعیت ترافیک و تاخیر پروازها در فرودگاه نجف از عصر امروز شدت گرفته است.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، بر اساس مشاهدات عینی و پیگیری‌های خبرنگار تسنیم در فرودگاه نجف، تعداد متعددی از پروازهای فرودگاه نجف به مقاصد تهران، اصفهان و مشهد از عصر امروز با تاخیر انجام شده و یا هنوز صورت نگرفته است.

پرواز هواپیمایی کیش ایر که قرار بود ساعت 23.59 فرودگاه نجف را به مقصد فرودگاه دشت ناز ساری ترک کند بر اساس اعلام مسئولان فرودگاه قرار است ساعت 3 بامداد روز جمعه از فرودگاه نجف تیک آف کند.

نکته جالب توجه اینکه بسیاری از زائران اربعین حسینی که بر اساس ساعات اعلامی سه ساعت زودتر در فرودگاه نجف حاضر شدند ولی شرکت‌های هواپیمایی ایرانی و عراقی حاضر نشده از طریق پیامک تاخیر یا لغو پروازها را به اطلاع مسافران برسانند تا آنان ساعتها در فرودگاه سرگردان نشوند.

سید حبیب الله ساداتی، مدیر حج و زیارت مازندران که خود در بین مسافران پرواز نجف – ساری حضور دارند در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در نجف با تاکید بر هماهنگی بیشتر و اطلاع رسانی ایرلاین‌ها با مسئولان حج و زیارت برای برقراری به موقع پروازها، اظهار داشت: مازندران از استانهایی بوده که زائران متعددی در ایام اربعین رهسپار نجف اشرف می‌شوند که ضرورت دارد نسبت به برقراری منظم پروازهای مسیر ساری – نجف اقدامات عاجلی صورت گرفته شود.

وی با بیان اینکه بر اساس اعلام هواشناسی مازندران اکنون وضعیت جوی شهر مقصد در ساری بارش شدید باران است، افزود: امکان تاخیر پرواز نجف – ساری در بامداد جمعه بدی آب و هوا باشد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.