شنبه ۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰

احمد خلیل: رویای امارات قهرمانی در جام ملت‌ها است

1

مهاجم تیم ملی فوتبال امارات می‌گوید رویای او و دیگر بازیکنان در جام ملت‌های آسیا رسیدن به جام قهرمانی است.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، احمد خلیل گفت: ما میزبان جام ملت‌های آسیا هستیم و پیش چشمان هواداران‌مان بازی می‌کنیم. ما مهیای آغاز این رقابت‌ها هستیم زیرا بازی‌های تدارکاتی خوبی برگزار کردیم و زاکرونی (سرمربی) اطلاعات کافی درباره توانمندی‌های بازیکنان امارات دارد.

مهاجم تیم ملی فوتبال امارات ادامه داد: هر کدام از بازیکنان امارات رویای شروع جام ملت‌های آسیا و رسیدن به عنوان قهرمانی را دارند. می‌دانیم که هواداران فوتبال امارات از نرفتن‌مان به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه ناراحت بودند اما اکنون سخت به جام ملت‌های آسیا فکر می‌کنیم. هدف تمامی اعضای تیم ملی فوتبال امارات فقط کسب عنوان قهرمانی این رقابت‌ها است و با حضور هواداران برای رسیدن به آن تلاش خواهیم کرد.

احمد خلیل درباره غیبت عمر عبدالرحمن در ترکیب تیم ملی فوتبال امارات به دلیل مصدومیت گفت: وجود چنین بازیکنی در هر تیمی یک ضرورت است اما در فهرست تیم ملی امارات ۲۳ بازیکن به نام عبدالرحمن هستند که می‌توانند بدرخشند. ما برای قهرمانی جام ملت‌های آسیا رقابت می‌کنیم و می‌دانیم قلب عبدالرحمن با ما است.

تیم ملی فوتبال امارات در گروه A جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا که از ۱۵ دی به میزبانی این کشور آغاز می‌شود با تیم‌های ملی بحرین، تایلند و هندوستان قرار دارد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.