یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۶

پس از نقل و انتقالات زمستانی

فضا برای بعضی از بازیکنان استقلال تنگ شد

1

خرید چند بازیکن برای نیم فصل دوم کار شفر را برای انتخاب بهترین‌ها سخت و طبیعتا فضا را هم برای بعضی از بازیکنان این تیم تنگ می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، خریدهای زمستانی استقلال اتفاق خوبی بود که برای این تیم در آستانه آغاز لیگ قهرمانان آسیا افتاد و اضافه شدن ۳ بازیکن خارجی که نمایش‌ خیره کننده‌ای در شروع کارشان داشتند، ضریب امید آبی‌ها و هواداران آنها را زیاد کرد.

حالا نه تنها دست شفر خالی نیست، بلکه به حد نیاز بازیکنان خوب و با کیفیت دارد. در واقع مدیران استقلال با خریدهای خوبی که در نیم فصل انجام دادند فرصت بهانه را هم از سرمربی شان گرفتند تا نتیجه گیری در ایران و آسیا، تنها توقع شان از کادر فنی باشد.

اما این خریدهای خوب و با کیفیت می‌تواند عواقبی هم برای استقلال و به ویژه برخی از بازیکنان این تیم داشته باشد. قطعا با حضور نفرات جدید، فضا برای تعدادی از استقلالی‌ها و به خصوص جوانترها تنگ خواهد شد.

شاید با حضور نفراتی مثل منشا، ایسما، پاتوسی و نورافکن در نیم فصل دوم، کمتر شاهد استفاده از جوانانی مثل آذری، آقایی، قائدی، تیموری، روح الله باقری، محسن کریمی و یا حتی بازیکن باتجربه‌ای مثل خسرو حیدری باشیم. در این فضا حتی بازیکن باتجربه‌ای مثل مرتضی تبریزی هم باید برای حضور بین بازیکنان ثابت بجنگد.

سرمربی آبی پوشان در حالی تیمش را برای بازی با ذوب آهن آماده می‌کند که به جز مصدومان، نفراتی مثل روح الله باقری و میلاد زکی پور حتی به لیست هجده نفره این تیم هم نرسیدند.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.