یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲

انتظارات از ما خیلی بالا رفته

برانکو: اطمینان می‌دهم پرسپولیس در آینده خیلی بهتر خواهد شد

1

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد برخی مسائل باید با بازیکنان صحبت کنم، اما این اطمینان را می‌دهم که در آینده بازی‌های خیلی بهتری را به نمایش بگذاریم.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر دو امتیاز حساس را در مسجدسلیمان از دست داد و چون بازی خوبی را به نمایش نگذاشت، مورد انتقاد قرار گرفت. البته در نیم‌فصل دوم هنوز تیم برانکو نتوانسته بازی‌های خوب نیم‌فصل اول خود را تکرار کند. در مورد شرایط پرسپولیس و اینکه آیا ممکن است برانکو در پایان فصل روی نیمکت تیم ملی بنشیند، گفت‌وگویی با این مربی کروات داشتیم که مشروح آن در زیر می‌آید:

به نظر می‌آید تساوی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی‌ها را خوشحال کرده است!
رقابت در لیگ برتر به مانند یک دوی ماراتن است و زمان زیادی طول می‌کشد تا برنده مشخص شود. بازی در زمین بی‌کیفیت مسجدسلیمان واقعاً سخت بود و به نظر من سازمان لیگ نباید اجازه برگزاری مسابقات را در این زمین بدهد. البته باید از مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان، مردم خونگرم و هواداران پرشورشان تشکری ویژه داشته باشم که میزبانی خوبی از ما داشتند و از همه مهم‌تر بسیار مودب و عالی رفتار کردند. واقعاً مردم مسجدسلیمان شایسته این ورزشگاه و امکانات نیستند و بهترین‌ها برازنده آنهاست. برای این بازی مشکلات زیادی داشتیم و ناراحتیم که دو امتیاز حساس را از دست دادیم.

اینکه پرسپولیس مورد انتقاد قرار می‌گیرد، منصفانه است؟ این‌طور به نظر می‌آید که خودتان انتظارات را از تیم‌تان خیلی بالا برده‌اید.
مسلماً انتظارات از پرسپولیس خیلی بالا رفته است. همه فکر می‌کنند ما در هر بازی باید دو سه یا حتی پنج گل به حریفان‌مان بزنیم در حالی که این غیرممکن است. رقابت در لیگ بسیار نزدیک و فشرده شده است. تیم‌های خوبی مثل سپاهان، استقلال و تراکتورسازی همراه ما در یک رقابت سخت برای قهرمانی هستند و برای هیچ تیمی حریف آسان در لیگ وجود ندارد. ضمن اینکه ممکن نیست ما بتوانیم در هر بازی با اختلاف پیروز شویم.

به نظر می‌آید خط هافبک پرسپولیس هنوز فرمانده اصلی خود را پیدا نکرده است و ناهماهنگی اصلی در این خط دیده می‌شود. نظر شما در این مورد چیست؟
ما نقاط مثبت و منفی در هر بازی داریم که باید در مورد آنها با بازیکنان صحبت کنم تا بتوانیم در بازی‌های آینده نمایش بهتری داشته باشیم. در مورد عملکرد خط هافبک تیم در مسجدسلیمان هم باید بگویم در آن زمین امکان بازیسازی برای بازیکنان میانی ما فراهم نبود. من فکر می‌کنم هر تیمی که به ورزشگاه مسجدسلیمان برود با چنین مشکلی مواجه خواهد شد.

با توجه به فشردگی بازی‌ها آیا فرصت کافی برای رفع نواقص تیم‌تان و رسیدن به هماهنگی ایده‌آل خواهید داشت؟
ما همیشه به دنبال این هستیم که بهتر شویم و بازی‌های زیبایی را به نمایش بگذاریم. برنامه سختی پیش روی ما قرار دارد و برای بازی آینده هم شجاع و کمال را در اختیار نخواهیم نداشت. البته من این اطمینان را به هواداران می‌دهم که شرایط تیم در آینده بسیار بهتر خواهد شد و نمایش خوبی در بازی‌های‌مان خواهیم  داشت.

گفته می‌شود ماریو بودیمیر به خاطر عدم دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس دلخور است و به این خاطر شرایط بازی کردن را در مسجدسلیمان پیدا نکرد. آیا این موضوع صحت دارد؟
در مورد این مسئله بهتر است از باشگاه سؤال کنید.

شما در نشست خبری بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان پاسخ پر از ابهامی را در مورد حضورتان روی نیمکت تیم ملی دادید. ممکن است که چند ماه دیگر شما را روی نیمکت تیم ملی ببینیم؟
خبرنگاری در نشست خبری در مورد حضورم در تیم ملی گمانه‌زنی کرد و من به آن شکل پاسخ دادم. در این مورد همه چیز در حد حرف است و چیزی مشخص نیست. من همه تمرکزم را روی پرسپولیس گذاشته‌ام و به چیزی غیر از آن فکر نمی‌کنم، اما سه ماه بعد و پایان لیگ چه اتفاقی رخ می‌دهد، مشخص نیست. در آینده ممکن است خیلی اتفاقات رخ دهد.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.