دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

قیمت طلا، قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت ارز امروز ۹۸/۰۱/۱۹

1

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۳ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

به گزارش گروه اقتصادی قدس آنلاین، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به روز قبل در قیمت ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

سکه تمام‌بهار آزادی   ۴ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان
سکه طرح قدیم   ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
نیم‌سکه بهار آزادی  ۲ میلیون و ۷۱۰ هزار تومان
ربع‌سکه بهار آزادی  یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان
سکه‌گرمی  ۹۳۰ هزار تومان

قیمت طلای ۱۸عیار هم  ۴۴۳ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۸۷۱ هزار تومان در بازار تهران معامله می شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۹۱.۵ دلار معامله می‌شود.

قیمت  هر  گرم   طلای ۱۸   عیار   ۴۴۳ هزار و ۲۰۰ تومان
قیمت  هر  گرم   طلای  ۲۴   عیار  ۵۹۱ هزار و ۳۰۰ تومان
  قیمت  هر  مثقال   طلا  یک میلیون و ۹۱۹ هزار تومان
  قیمت   اونس   طلا  ۱۲۹۷ دلار

صرافی‌های بانک‌ها امروز قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۲۹۰ تومان افزایش نسبت به روز قبل  ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۹۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت خرید دلار نیز نسبت به روز کاری قبل ۲۹۰ تومان افزایش داشته است.

 قیمت  دلار

 ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان

 قیمت  یورو

۱۵ هزار و ۳۹۰ تومان

 قیمت درهم

  ۳ هزار و ۷۲۸ تومان

 قیمت   پوند انگلیس

 ۱۷ هزار و ۷۸۹ تومان

برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۳۹۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۲۹۰ تومان است. قیمت خرید و فروش یورو نسبت به روز کاری قبل ۱۱۰ تومان کاهش یافته است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.