چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

اکبرپور: استقلال بار دیگر بزرگی‌اش در آسیا را ثابت کرد

1

پیشکسوت آبی پوشان گفت: در روزی که کمتر کسی فکرش را می‌کرد، استقلال الهلال را شکست داد تا بار دیگر بزرگی‌اش را در آسیا ثابت کند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، علیرضا اکبرپور پیشکسوت آبی پوشان اظهار داشت: استقلالی بسیار باهوش و با برنامه را مقابل الهلال دیدیم. وقتی بچه‌های ما تیمی مثل الهلال که مدعی قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان آسیا می‌باشد را این طور مقتدرانه شکست می‌دهند، یعنی باهوش و با برنامه بوده اند.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: قبل از بازی کمتر کسی فکرش را می‌کرد که استقلال از این میدان برنده خارج شود. اما آبی پوشان این غیر ممکن را با تلاش و کوشش ممکن کردند تا یک بار دیگر ثابت کنند تیم بزرگی در آسیا هستند.

وی افزود: استقلال همیشه در آسیا بزرگی‌اش را ثابت کرده و این بار هم این اتفاق افتاد. آن هم در بهترین زمان ممکن.

مهاجم پیشین آبی پوشان گفت: استقلال این اواخر به خاطر اتفاقات دربی دچار حاشیه‌هایی شده بود که این پیروزی به موقع باعث شد تا حاشیه‌ها هم جمع شود.

اکبرپور در خصوص غیبت چند بازیکن بزرگ و تأثیرگذار استقلال در این بازی بیان داشت: همه بازیکنان استقلال بزرگ و تأثیرگذار هستند و اصلاً بازیکنی که یک سری حداقل‌ها را نداشته باشد نمی‌تواند به این تیم برسد. حتی نفر سی‌اُم تیم استقلال هم بازیکن بزرگی است. اما در هر بازی فقط ۱۱ نفر به زمین می‌روند و نهایتاً ۳ نفر هم تعویض می‌شوند که این انتخاب‌ها دست سرمربی است و دلیل نمی‌شود اگر یک بازیکن در ترکیب نباشد توانمندی کمتری دارد.

پیشکسوت استقلال گفت: بازی با الهلال مشخص کرد استقلال بازیکنان خوب زیادی دارد. غیبت هیچ بازیکنی در این بازی محسوس نبود.

اکبرپور در خصوص شانس آبی پوشان برای صعود از گروه مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا بیان داشت: این پیروزی هم شانس استقلال را برای صعود از این گروه زیاد کرد و هم به طور کلی تیم را به از بحران خارج کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.