چهارشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

آخرین وضعیت الهلال بعد از باخت به استقلال

1

مدیران باشگاه الهلال بعد از باخت به استقلال یک فرصت جدید به «زوران مامیچ» سرمربی خود داده‌اند اما به دنبال گزینه‌های احتمالی جانشینی او هستند.

به گزارش گروه ورزشی قدس آنلاین، تیم فوتبال الهلال عربستان در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال ایران شکست خورد تا انتقاد تماشاگران این تیم عربستانی از کادر فنی و مدیران باشگاه به اوج برسد.

مامیچ که به زعم هواداران الهلال نتوانسته نتایج در خور شانی برای این باشگاه کسب کند، با باخت مقابل استقلال زیر فشار انتقادات قرار گرفته و صحبت از برکناری اش در رسانه‌های عربستانی هم مطرح شد.

روزنامه الشرق الاوسط عربستان اما به نقل از یک منبع آگاه خبر داد مامیچ فعلاً در الهلال ماندنی است و مدیران باشگاه قصد دارند فرصت جدیدی به او بدهند.

این روزنامه اعلام کرد رئیس باشگاه به مامیچ مهلتی داده است تا شرایط فنی را بهبود ببخشد؛ هرچند که مدیران الهلال مربیان دیگری را هم مدنظر قرار داده اند تا در صورت ادامه نتایج ضعیف، مامیچ را برکنار کنند.

الشرق الاوسط نوشت: «مدیران الهلال به دنبال مربی ای هستند که با شرایط لیگ عربستان آشنا باشد و در همین ارتباط نام پابلو گویدی مربی آرژانتینی و سابق الاهلی عربستان مطرح شده است.»

الهلال که بعد از باخت به استقلال تحت فشار قرار دارد، تمرینات روز گذشته خود را پشت درهای بسته و به دور از چشم رسانه‌ها و تماشاگران برگزار کرد.

منبع: مهر

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.