دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

پورمختار:

آمریکا اگر بخواهد تحرکی داشته باشد، ضربه سنگین‌تری خواهد خورد

پورمختار

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: آمریکا اگر بخواهد تحرکی علیه سپاه داشته باشد، حتما ضربه سنگین‌تری خواهد خورد و این توطئه نیز خنثی می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی قدس آنلاین، محمدعلی پورمختار با اشاره به سالگرد تاسیس  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: اصل تشکیل سپاه که با نظر و اهتمام حضرت امام (ره) و با یک نگاه بلند نظرانه و پیش‌بینی مشکلاتی که برای کشور، نظام و ملت ایجاد خواهد شد، باعث شد تا بسیاری از توطئه‌ها و برنامه‌هایی که دشمنان و مخالفان انقلاب اسلامی داشتند، نقش بر آب شود.

حمایت از سپاه حقانیت آن را اثبات کرده است و این نشان دهنده صحت جریان و حرکت سپاه است

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی افزود: سپاه به عنوان یک نیروی انقلابی و مردمی که با اعتقاد راسخ برای حفظ انقلاب، اسلام و نظام از یک طرف و از طرف دیگر با کمترین توقع در صحنه‌های دفاع از دستاوردهای نظام حضور پیدا کرده، باعث شد که در چشم دشمنان و مخالفان نظام به عنوان یک نیروی اثرگذار جلوه کند.

زمزمه انحلال سپاه و ادغام آن با ارتش جمهوری اسلامی از سوی برخی مطرح شد

وی ادامه داد: در مقاطع مختلف برخی از دشمنان به اسم خودی‌ها نیز وجود داشتند که زمزمه انحلال سپاه و ادغام آن با ارتش جمهوری اسلامی ایران و با فرض عدم امکان اداره دو نیروی مسلح در کشور که برخی از روسای جمهور به آن اشاره کردند، مطرح بوده و همین زمزمه‌ها به این مرحله رسید که دشمن اصلی ما شیطان بزرگ و به عبارتی رئیس جمهور آمریکا این موضوع را مطرح کند و سپاه را یک سازمان تروریستی تلقی کند.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس  شورای اسلامی با بیان اینکه واقعیت وجودی سپاه همیشه در خدمت مردم و ایران اسلامی بوده تصریح کرد: امام فرمودند که اگر سپاه نبود، کشور هم نبود و مقام معظم رهبری سپاه را به عنوان یک شاقول معرفی کردند. رفتار سپاه و جریان کلی حرکت آن و اهدافی که دارد خودش یک شاقول است و اگر کسی بخواهد بداند که درست حرکت می‌کند می‌تواند خود را با سپاه ارزیابی کند.

حمایت از سپاه حقانیت آن را اثبات کرده است

پورمختار افزود: کسانی که با این موضوع به هر نحوی مخالفت کردند امروز به این نقطه رسیدند که اکنون که دشمن اصلی نظام انقلاب و بشریت، سپاه را اینگونه معرفی می‌کند، خوشبختانه مسیر را اصلاح واز سپاه حمایت کردند و همین امر حقانیت سپاه را اثبات کرد و از این جهت تاسیس سپاه و سالگرد آن جای تبریک دارد و حمایت عمومی که در داخل و خارج از کشور از سوی ملل مستضعف و مخالف مشی استکبار جهانی و شیطان بزرگ صورت گرفت، باز نشان دهنده صحت جریان و حرکت سپاه است.

ضربه پذیری آمریکا  بسیار زیاد است

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: سپاه مسیر خود را ادامه خواهد داد و این دشمنی‌ها بر روی کاغذ است چراکه سپاه با همان اقتدار و عظمت پیش خواهد رفت و اگر آمریکا هم بخواهد تحرکی داشته باشد، حتما ضربه کاری و سنگین‌تری خواهد خورد چراکه ضربه‌پذیری آمریکا بسیار بیشتر از سپاه است و این یک هشدار است و ملت ایران به ویژه ایثارگران این را در عمل ثابت کرده‌اند که در برابر آمریکا کوتاه نخواهند آمد و به طور قطع یقین این توطئه نیز نقش بر آب خواهد شد./

منبع: خانه ملت

پایان پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.