یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

عبدالرضا داوری شهید نواب صفوی را «تروریست» خواند

عبدالرضا داوری

عبدالرضا داوری از نزدیکان رئیس جمهور سابق، در ادامه روند اظهارنظرهای جنجالی خود، شهید نواب صفوی و شهید خالد اسلامبولی را تروریست خواند.

به گزارش قدس آنلاین ، داوری در توئیتی ضمن برابر نهادن ضمنی شهدای فدائیان اسلام با منافقین، نوشت: اگر ترور بهشتی و رجایی و باهنر بد است، ترور رزم_آرا و حسنعلی منصور و انور سادات هم بد است.

او در این توئیت فدائیان اسلام را با منافقین مقایسه کرده است و گفته است اقدامات هر دو گروه به یک اندازه محکوم است. این اظهارنظر داوری که مانند بسیاری از مواضع او و نزدیکانش نشان دهندۀ زاویه گرفتن آنها از انقلاب و آرمان های آن است، مورد اعتراض بسیاری از کاربران قرار گرفته است و آنها مقایسۀ بی‌مبنای داوری را موهن و اشتباه دانسته‌اند. 

نظرات

 • ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۲:۲۱
  1 2
  با این دست فرمان اقای داوری ماهیت کثیف ومنافقانه شان بیشتر هویدا میشود
 • جهان ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۵:۳۱
  0 1
  من چه بگویم مقایسه افراد بد وخوب فرق می کند ویکسان نیست؟ همانطور که در قرآن آیه داریم این فرد که آقا هم نمی شود بهش گفت؛ فردای قیامت جواب خدا وشهدارا چطور می دهد؟ الله اعلم! خداوند انشاءالله هدایتشان کند واگر قابل هدایت نیستند خوار وذلیل ورسوایشان سازد
 • اسدالله ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ - ۱۷:۱۸
  0 1
  به نام خدا متاسفانه آقای داوری در تشخیص حق و باطل ناتوان است و این ریشه در ضعف نگرش توحیدی نامبرده دارد ، هماننن منافقان در طول تاریخ.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.