یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

حکم محمد علی نجفی روز سه شنبه توسط سخنگوی قوه قضائیه اعلام خواهد شد

نجفی

حکم صادر شده از سوی شعبه ۹ دادگاه کیفری استان برای محمد علی نجفی در خصوص اتهام به قتل همسرش میترااستاد به طور رسمی روز سه شنبه از سوی سخنگوی قوه قضائیه اعلام خواهد شد.

به گزارش گروه اجتماعی قدس آنلاین، هفتم خردادماه ، محمد علی نجفی شهردار سابق تهران و وزیر آموزش و پرورش اسبق کشور همسر خود به نام میترا استاد را در حمام خانه شان واقع در منطقه سعادت آباد تهران به قتل رساند. قتل با شلیک گلوله انجام گرفته بود .

گودرزی وکیل نجفی در جلسات پایان دادرسی قضایی بر روی این پرونده در شعبه ۹ دادگاه کیفری استان با بیان اینکه گلوله خارج شده از بدن مقتوله دفورمه بود این ادعا را مطرح کرد که تیر غیر مستقیم به بدن مقتوله اصابت کرده است و احتمالا کمانه کرده است و قتل در این شرایط شبه عمد است. ولی دادگاه با درخواست کارشناس پزشکی قانونی و وکیل متهم در خصوص تشکیل تیم کارشناسی اسلحه برای بررسی دقیق تر روی این پرونده موافقت نکرد.

واما بعدظهر امروز خبرگزاری تسنیم محکومیت محمدعلی نجفی به قصاص را منتشر کرد ولی بعد از دقایقی آن را از روی خروجی‌های خود در سایت و شبکه های اجتماعی حذف کرد.

طبق اعلام منابع قضائی ؛ حکم صادر شده از سوی شعبه ۹ دادگاه کیفری استان  برای محمد علی نجفی به طور رسمی روز سه شنبه از سوی سخنگوی قوه قضائیه اعلام خواهد شد.

گفتنی است از زمان بازداشت محمد علی نجفی ادعاهایی در خصوص انگیزه این جنایت از ارتباطات میترا استاد با افراد خاص و اختلاف شدید نجفی و وی بر سر این ارتباطات کاری و مهدورالدمی مقتول که در نامه ای که در صحنه جنایت از نجفی کشف شده بود و وی را مهدورالدم معرفی کرده بود تا اختلافات خانوادگی از جنس زناشویی مطرح شد که محمد علی نجفی تنها اختلافات خانوادگی را در دادگاه اعتراف کرد.

انتهای پیام/

نظرات

 • تو رو خدا نجفی قصاص نشه حیفه
 • ۱۳۹۸/۰۵/۰۶ - ۱۹:۵۰
  0 1
  خداکنه قصاص نشه ،این یه اتفاق بود که همه مقصربودن و برای هرکی ممکنه پیش بیاد
 • ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۰:۵۷
  0 1
  حیف از مادر یک بچه حیف از مدیر محبوب کشور
 • ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۰۱:۳۷
  0 1
  سلام فقط میشه برای این پیرمرد دعا کرد خدا عاقبت همه را به خیر کنه
 • ۱۳۹۸/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۶
  0 0
  هیچ کس رو به راحتی قضاوت نکنیم شاید شرایط طوری بود که این تصمیم بهترین بود.الهی خدا با آبرو و احترام کسی بازی نکنه

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.