چهارشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲

تمایل بازرگانان روسی برای سرمایه‌گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

البرز

البرز- نمایندگانی از بازرگانی فدراسیون روسیه با حضور در فرودگاه ومنطقه ویژه اقتصادی پیام علاقه مندی خود را برای سرمایه گذاری این کشور اعلام کردند.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام این هیات صبح امروز سه شنبه متشکل از رئیس و نمایندگان  بازرگانی فدراسیون روسیه و نمایندگانی از شرکت های سرمایه گذار آن کشور  بودند ضمن حضور در منطقه ویژه اقتصادی و بازدید از ظرفیت های موجود با مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی ها و امکانات موجود منطقه گفت: در کنار فرصت های سرمایه گذاری موجود امکان فعالیت های اجرایی عمرانی و خدماتی نیز مهیا است.

نادر ثنا گو مطلق ادامه داد با نیازسنجی های صورت گرفته توسط خود شرکت های سرمایه گذار بازار فروش محصولات و تولیدات در کشور فراهم است و حتی امکان صادرات نیز به سایر کشورها وجود دارد.

مدیرعامل فرودگاه و منطقه ویژه اقتصادی پیام نزدیک بودن به پایتخت را مزیت این منطقه دانست و گفت:این مزیت باعث شده بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی و حتی برندها ی برتر کشور، استان البرز را برای فعالیت خود انتخاب کنند.

ثناگو با اشاره به امکان فعالیت در حوزه مونتاژ قطعات در منطقه اقتصادی پیام، گفت : منطقه ویژه اقتصادی  پیام آمادگی دارد در یک همکاری مشترک فرصت ایجاد کارخانه مونتاژ قطعات دستگاه های اتوبوس و همچنین کارگاه های تعمیرات هلی کوپتری را با سرمایه گذاران کشورروسیه فراهم سازد.

گفتنی است این هیات روسی که با هدف بررسی میدانی شرایط و امکانات و ظرفیت های موجود در منطقه ویژه اقتصادی پیام حضور یافته بودند از بخش های فرودگاهی، ترمینال و منطقه ویژه اقتصادی پیام بازدید وهمچنین علاقه مندی خود را جهت حضور وفعالیت در این منطقه اعلام کردند ومقرر شد مراحل قانونی و مکاتبات رسمی جهت ادامه همکاری ها تا انعقاد تفاهم نامه فی مابین پیگیری شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.