سه‌شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲

فرمانده انتظامی خراسان رضوی خبر داد:

اجرای طرح‌های انتظامی و ترافیکی محرم/ هیچ مورد ناامنی گزارش نشده است

فرمانده انتظامی خراسان رضوی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی با اشاره به اجرای طرح‌های انتظامی و ترافیکی در ایام محرم، گفت: تاکنون هیچ مورد ناامنیبه پلیس گزارش نشده است.

به گزارش قدس آنلاین ، سردار محمدکاظم تقوی ، در این خصوص، اظهار کرد: طرح‌های انتظامی و ترافیکی محرم با محوریت تمهیدات ویژه ترافیکی و انتظامی تاسوعا و عاشورای حسینی در دستور کار پلیس خراسان رضوی قرار دارد.
وی ادامه داد: نیروهای انتظامی با درک حساسیت و اهمیت حضور موثر خود در کنار مردم، برای برقراری نظم و امنیت کامل سوگواری‌های حماسی روز تاسوعا و عاشورای حسینی با روحیه خستگی‌ناپذیر و آمادگی کامل مشغول انجام وظیفه هستند.
تقوی با اشاره به همکاری شایسته و آگاهانه هیأت‌های عزاداری و همچنین مشارکت زائران و مجاوران بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع) و تعامل دیگر دستگاه‌ها و سازمان‌های خدماتی و امدادی، گفت: خوش‌بختانه اقدامات گسترده و طرح‌های پلیسی با موفیقت کامل انجام می‌شود و تاکنون هیچ‌گونه مورد ناامنی در استان خراسان رضوی گزارش نشده است.
وی افزود: در روز عاشورای حسینی نیز کارکنان انتظامی تا آخرین لحظات سوگواری‌های میلیونی در خیابان‌های مشهد و همچنین دیگر شهرها و مناطق شهری و روستایی و مرزی استان در آماده‌باش کامل هستند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی همچنین از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوکی مراتب را به فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش دهند.
منبع: ایسنا
انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.