چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

انتقاد پورمختار از رفتار شعاری طرف‌های برجام؛

گام سوم ایران حجت را بر اروپایی‌ها تمام کرد

پورمختار

رئیس فراکسیون مقابله با تحریم‌ها مجلس دهم اعتقاد دارد اجرای گام سوم برجامی ایران اتمام حجتی شفاف برای اروپایی ها در راستای دفاع از حقوق قانونی است.

قدس آنلاین: محمد علی پورمختار در خصوص جزئیات و اجرای گام سوم کاهش تعهدات هسته ای از سوی کشورمان، گفت: اجرای این گام در راستای کاهش تعهدات نشان دهنده اراده ایران بر دفاع از حقوق قانونی خودش است.

نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرف های برجام نمی توانند تعهداتشان را اجرایی نکنند و در مقابل درصدد پایبندی کامل ایران به توافقنامه باشند، اظهار کرد: گام سوم برجامی ایران مرحله دیگری از هشدار به کشورهای حاضر در برنامه جامع اقدام مشترک بود.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد که گام های سه گانه جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد اجرای برجام باید متعادل و گام به گام باشد.

گام های کاهش تعهدات برجامی بهانه تراشی دشمنان را خنثی می کند

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: گام های کشورمان در مواجه با برجام مختلف و مرحله ای است از این رو مشاهده می شود همانطور که ایران صبر راهبردی از خودش نشان داد، در رابطه با کاهش تعهدات نیز مرحله به مرحله اقدام می کند تا دشمنان و بدخواهان بهانه ای نداشته باشند.

رئیس فراکسیون مقابله با تحریم‌ها مجلس دهم افزود: همچنان ایران با این اقدامات گام به گام می خواهد اعلام کند طبق فرموده رهبر انقلاب، نسبت به تعهدات بین المللی متعهد و وفادار است و نمی خواهد یکباره برجام را از بین ببرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مسئولان و مقامات ایرانی برای تامین منافع ملی و استیفای حقوق مردم از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد، خاطرنشان کرد: رفتار کنونی کشورمان نشان می دهد اگر اروپایی ها به تعهدات بین المللی خود در برجام عمل نکنند، ایران اتمام حجت کرده و در مرحله دیگر شاهد ایجاد محدودیت در نظارت ها خواهیم بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.