جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

جانشین ‌سپاه قدس‌: اگر جمهوری اسلامی نبود آمریکا منطقه را به آتش کشیده بود ‌

سردار قاآنی

جانشین فرمانده سپاه قدس گفت: ثمره تمام مقاومت‌ها مرهون دوران دفاع مقدس است و امروز اگر جمهوری اسلامی نبود آمریکا منطقه را به آتش کشیده بود.

به گزارش قدس آنلاین، سردار اسماعیل قاآنی در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در حسینیه رزمندگان اسلام اظهار داشت: امروز دشمنان نیز به قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران اذعان دارند و این در حالی است که مدت‌های مدیدی است که جنگ را به درون خانه‌های شهروندان آورده‌اند اما با تمام این وجود در موقعیت مناسبی قرار داریم.
جانشین فرمانده سپاه قدس بیان کرد: دفاع مقدس عاملی بود که به وسیله آن جمهوری اسلامی توانست سایر کشورها را در خط مقاومت برخط کند.
سردار قاآنی تصریح کرد: اگر دفاع مقدس نبود نمی‌توانستیم سایر کشورها را در مسیر مقاومت در برابر استکبار جهانی بسیج کنیم؛ ثمره تمام مقاومت‌ها مرهون دوران دفاع مقدس است و امروز اگر جمهوری اسلامی نبود آمریکا منطقه را به آتش کشیده بود.
وی با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس و به ویژه دوران ابتدایی آن را با وجود تمامی کمبودها آغاز کردیم عنوان کرد: با وجود کمبود تجهیزات سخت افزاری اجازه تصرف یک وجب از خاک کشور را نیز به بیگانگان ندادیم.
سردار قاآنی تاکید کرد: در واقع بسیاری از پیشرفت‌های کشور در همین فضای جنگ تحمیلی و سخت رقم خورد و دشمنان نیز بلافاصله جنگ در زمینه‌های مختلف را علیه کشور ما آغاز کردند اما با این وجود در تمام این چهل سال، ملت ما توانست تهدیدات را به فرصت تبدیل کند.
وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس ما در موضع دفاع قرار گرفته بودیم و جنگ ما یک جنگ تهاجمی نبود گفت: دشمن تمام امکانات را در جنگ تحمیلی در اختیار داشت و همین مسئله است که جنگ تحمیلی و دفاع ما را ارزشمند کرد.

منبع:تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.