جمعه ۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۲

رزمایش «الی بیت المقدس» در شرق شیراز برگزار شد

رزمایش

شیراز- رزمایش «الی بیت المقدس» روز جمعه همزمان با هفته دفاع مقدس در شرق شهرستان شیراز آغاز شد.

به گزارش قدس آنلاین؛ فرمانده سپاه ناحیه احمد بن موسی(ع) شیراز در جمع گردان های بیت المقدس شرق شیراز با گرامیداشت  هفته دفاع مقدس گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس برای مردم ایران یادآور پایمردی ها، دلاوری ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام است.

سرهنگ پاسدار مرتضی خسروانی با تاکید بر اینکه ابعاد دینی و ایمانی نقطه طلایی حماسه هشت سال دفاع مقدس است، افزود: ریشه های سلحشوری، مقاومت، ایستادگی و مبارزه همه جانبه با دشمنان ایران اسلامی در جنگ تحمیلی در اعتقادات دینی ومذهبی قوی رزمندگان نهفته بود.

وی ادامه داد: با اعتقادات وارزش های دینی هر کار وعمل نشدنی در دنیا شدنی خواهد شد که این مهم را توانستیم در هشت سال دفاع مقدس به جهانیان به منصه ظهور برسانیم.

خسروانی به جنگ اقتصادی دشمنان علیه انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان به خاطر اینکه در هشت سال دفاع مقدس نتوانستند به اهداف خود برسند در ابعاد اقتصادی وارد جنگ با ایران شدند و با اعمال تحریم های مختلف فشارهایی بر مردم و انقلاب اسلامی مردم آورده اند.

گفتنی است برگزاری کلاس های آموزشی، تمرین سناریوهای رزمایش، کلاس های توجیهی آموزشی، ستون کشی در شب، رزم شبانه، کمین و ضد کمین و اجرای آتش، رژه حماسی و صبحگاه اقتدار از جمله برنامه های این رزمایش است.
 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.