شنبه ۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان:

نگرانی در خصوص تامین سوخت خودروهای زائران اربعین وجود ندارد

قطار اربعین

خوزستان- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: نگرانی در خصوص تامین سوخت خودروهای زائران اربعین حسینی که از مرزهای شلمچه و چذابه تردد می‌کنند، وجود ندارد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان؛ غلامعباس بهرامی‌نیا مدیرکل این سازمان اظهار کرد: تمهیدات لازم در خصوص ذخیره‌سازی سوخت اندیشیده شده و تامین سوخت خودروهای زائران اربعین حتی بیش از ظرفیت موردنیاز برنامه‌ریزی شده است.

وی با بیان اینکه نگرانی در خصوص تامین سوخت خودروهای زائران اربعین که از مرزهای شلمچه و چذابه تردد می‌کنند، وجود ندارد، افزود: علاوه بر تامین سوخت خودروها، تامین سوخت هوایی هلیکوپترهای امدادی، نظامی و تامین گاز مایع مورد نیاز موکب‌ها برنامه‌ریزی شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان تصریح کرد: در هر دو مرز استان جایگاه سوخت مستقر خواهد شد و هیچ محدودیتی برای عرضه سوخت به خودروهای شخصی و اتوبوس‌های حمل و نقل وجود ندارد.

بهرامی‌نیا خاطرنشان‌کرد: طبق گفته مدیران پالایشگاه آبادان، این پالایشگاه علاوه بر تامین سوخت خودروها و مواکب مرز شلمچه، توانایی تامین سوخت مورد نیاز در چذابه، مهران و خسروی را دارد و جای نگرانی در این زمینه نخواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.