سه‌شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۶

مسئول قرارگاه کربلا ستاد مردمی اربعین قزوین:

۱۷ موکب استان قزوین در کربلا خدمت رسانی می کند

صباغی

قزوین- مسئول قرارگاه کربلا ستاد مردمی اربعین قزوین گفت: تعداد ۱۷ موکب استان قزوین در شهر کربلا زیر نظر این قرارگاه است که خدمات این موکب‎ها هم در دست تکمیل است.

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی ستادمردمی اربعین استان قزوین، محمد صباغی اظهار کرد: اقدامات و برنامه‌ریزی‌های قرارگاه مرکزی ستاد مردمی اربعین استان قزوین در کربلا پس از دهه اول محرم آغاز شد که این قرارگاه بحث اسکان و پذیرایی زائران در شهر کربلا را در دست اقدام دارد.

وی افزود: تعداد ۱۷ موکب استان قزوین در شهر کربلا زیر نظر این قرارگاه فعالیت می‌کنند که خدمات این موکب‎ها هم در دست تکمیل است و هنوز آمار دقیقی درباره میزان خدمات نداریم چراکه هر لحظه در حال افزایش است.

مسئول قرارگاه کربلا ستاد مردمی اربعین قزوین بیان کرد: مردم از طریق شماره حساب‌های مواکب و ستاد مردمی اربعین استان می‌توانند کمک‌های خود را واریز کنند.

صباغی یادآور شد: اقدامات فرهنگی مانند برگزاری نماز جماعت، هیئت عزاداری و پاسخگویی به احکام شرعی در تمامی مواکب اجرا می‌شود اما تاکنون ظرفیت پذیرش زائر و پذیرایی قطعی نشده است اما تلاش می‌کنیم تا برای همه زائرانی که اسکان می‌گیرند نیز پذیرایی هم انجام شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.