جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷

خراسان رضوی رتبه چهارم کشور در سامانه سماح/شمار متقاضیان خراسانی به ۱۵۰ هزار نفر رسید

پیاده روی اربعین

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: ۱۴۷ هزار و ۱۳۱ متقاضی شرکت در پیاده روی اربعین تاکنون از خراسان رضوی در سامانه سماح ثبت نام کرده اند.

به گزارش قدس آنلاین، محمدصادق براتی معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون یک میلیون و ۸۶۳ هزار و ۳۶۹ نفر در کشور برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی در سامانه سماح سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده اند که از این میزان ثبت نام یک میلیون و ۷۴۲ هزار و ۴۹۹ نفر قطعی شده است.

او ادامه داد: تهران با حدود ۲۷۷ هزار نفر، خوزستان با ۱۸۵هزار نفر و اصفهان با ۱۵۳ هزار نفر ثبت نام کننده رتبه‌های اول تا سوم کشور در این زمینه را کسب کرده اند و در این رتبه بندی خراسان رضوی رتبه چهارم کشور را دارد.

معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: تا کنون برپایی ۸۷ موکب در کشور عراق توسط خراسان رضوی برای پذیرایی از زائران حسینی در راهپیمایی بزرگ اربعین قطعی شده است.

براتی افزود: تا کنون ظرفیت ۱۱۹ هزار و ۲۵۰ نفری اسکان و ۵۵۴ هزار تغذیه برای زائران خراسان رضوی در این سفر زیارتی قطعی شده است.

او تصریح کرد: زائران متقاضی برای تشرف پیاده به کربلا و زیارت بارگاه مطهر حضرت امام حسین (ع) در روز اربعین در سامانه سماح ثبت نام و ساماندهی می‌شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.