شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی کرج:

قیمت لوازم یدکی خودرو ۲۰ درصد کاهش یافته است

رییس اتحادیه لوازم یدکی اتومبیل مشهد

البرز- رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی کرج از کاهش قیمت قطعات یدکی خودرو خبرداد و گفت: نرخ لوازم خودرو در ۲۰ روز اخیر ۲۰ درصد کاهش یافته است.

سید احمد موسوی در گفتگو با قدس آنلاین اظهار کرد: کاهش نوسانات بازار ارز و نیز تسهیل در امور گمرکی کاهش قیمت لوازم یدکی را به همراه داشته است.

وی تصریح کرد: در گذشته بین ثبت سفارش و تحویل قطعات به فروشگاه ها حدود ۵ ماه زمان صرف می شد این در حالی است که اکنون قطعات ظرف مدت ۲ ماه بعد از سفارش به مغازه ها تحویل داده می شوند.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم یدکی کرج با بیان این که رکود بازار همچنان برجای خود باقی است گفت: کاهش قیمت ها تا این لحظه تأثیری بر رکود بازار نداشته و تجربه نشان داده نوسان قیمت ارز همواره رکود را به دنبال دارد.

موسوی ضمن رضایت از کیفیت اجناس ایرانی گفت: خوشبختانه مواد اولیه بدون مشکل خاصی از ترکیه وارد می شود و شرکت های ایرانی به خوبی درحال رقابت با کالاهای مشابه خارجی هستند و گرانی قطعات خارجی باعث حمایت مردم از تولیدات داخلی شده است.

وی ضمن پیش بینی در خصوص آینده بازار لوازم یدکی گفت: افزایش یا کاهش مجدد قیمت بعید به نظر می رسد و در صورت ثبات قیمت ها روزهای خوبی برای بازار قطعات خودرو در ۶ ماه پایانی سال پیش بینی می شود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.