چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

اعزام بیش از یکصد نفر از مبلغین خواهر به مراسم اربعین امسال

مینو اصلانی

مسئول اعزام مداحان و سخنرانان خواهر به پیاده‌روی اربعین از اعزام بیش از یکصد نفر از مبلغین خواهر به مراسم اربعین امسال در عراف خبر داد.

قدس آنلاین؛ ه گزارش ستاد خبری فضای مجازی ستاد اربعین، مسئول اعزام مداحان و سخنرانان خواهر به پیاده‌روی اربعین از اعزام بیش از یکصد نفر از مبلغین خواهر به مراسم اربعین امسال در عراق خبر داد.

مینو اصلانی اظهار داشت: مجالس و موکب‌های ویژه خواهران افزایش چشمگیری داشته و همین موضوع باعث شد ضمن توجه به این مساله، از سخنرانان تراز اول کشور برای حضور در مراسمات مختلف دعوت کنیم و کسانی همانند خانم دکتر علاسوند، دکتر طاهره همیز و بیش از یکصد سخنران کشورمان در موکب‌های مختلف حضور پیدا کرده‌اند.

وی افزود: همچنین ما امسال مربیان کودک و گروه تواشیح خواهران هم داشتیم که در نجف، بین راه و کربلا بین مردم حاضر شده و به شدت هم مورد استقبال واقع شدند که امیدواریم در سال‌های بعد بتوانیم این گروه‌ها و سخنرانان را افزایش دهیم.

اصلانی تصریح کرد: پیاده‌روی اربعین ظرفیت بی‌نظیری برای ارتباط دو ملت در جهان است و باید به هر شکل ممکن در تقویت آن بکوشیم و از ظرفیت‌های فکری و حرکتی زنان در این زمینه بسیار می‌توان استفاده کرد چرا که نقش مهمی در شکل دهی ارتباطات اجتماعی دارند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.