دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰

کسی در نهاد ریاست‌جمهوری بازداشت نشده

نهاد ریاست جمهوری

 علی‌رضا خان‌کرمی، مسوول حراست نهاد ریاست‌جمهوری، گفته تاکنون، هیچ دست‌گیری در نهاد ریاست‌جمهوری» در پیوند با پرونده آمدنیوز روی نداده است.

قدس آنلاین: علی‌رضا خان‌کرمی، مسوول حراست نهاد ریاست‌جمهوری، گفته تاکنون، هیچ دست‌گیری در نهاد ریاست‌جمهوری» در پیوند با پرونده آمدنیوز روی نداده است.

این مقام دولتی افزوده: «امکان ندارد کسی بازداشت شده‌باشد و به حراست ریاست‌جمهوری خبر داده نشود. حتی اگر نهادهای امنیتی روی نیرویی در نهاد ریاست‌جمهوری حساس باشند، به حراست ریاست‌جمهوری آگاهی داده می‌شود.»
خان‌کرمی گفته «چون با حسام الدین آشنا مشکل دارند، جوری پیام می‌فرستند که بگویند او را هم کنترل کنید. چون آشنا در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست‌جمهوری حضور دارد و در انتقاد به سریال گاندو هم زیاد توییت کرد، شاید جنگ روانی علیه او به راه انداخته باشند تا برخی نهادهای امنیتی روی او متمرکز شوند.»

خان کرمی، گفته حراست نهاد ریاست‌جمهوری نامه‌ای به دستگاه‌های مربوط نوشته که دولت حاضراست برای روشن شدن پرونده هم‌کاری کند. 

کریمی قدوسی، نماینده مجلس، مدعی شده است در پیوند با پرونده آمدنیوز، افراد نزدیک به نهاد ریاست‌جمهوری بازداشت شده‌اند و از دستگاه‌های امنیتی خواست به نقش حسام‌الدین آشنا هم در این پرونده توجه کنند.

منبع: رویداد ۲۴

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.