یکشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی

صادرات ۱۱۳ میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در خراسان رضوی

صادرات در بندرهای ایران

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی از صادرات۱۱۳میلیون یورویی واحدهای صنعتی کوچک در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان تا پایان شهریورماه خبرداد.

به گزارش قدس آنلاین ، مسعود مهدی زاده مقدم در جریان بازدید از واحدهای صنعتی کوچک شهرک صنعتی کلات اظهار کرد: صادرات محصولات بنگاه‌های کوچک یکی از اهداف اصلی شهرک‌های صنعتی استان در سال رونق تولید است و در همین راستا جوانان و نخبگان صنعتی، صنعتگران را هم به سوی پیشرفت هدایت کردند و در جنگ اقتصادی از تحریم، فرصت ساختند و ۱۱۳ میلیون یورو صادرات داشتند.

وی افزود: صنایع کوچک با برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح، روز به روز توانمندتر می شوند و همه واحدها تلاش دارند تا در سال رونق تولید، الگوی اقتصاد مقاومتی را به درستی در واحدهای خود اجرا کنند و از تمام ظرفیت ها به نحو مطلوب استفاده کنند.

مهدی زاده مقدم ادامه داد: استان خراسان رضوی در کشورهای هدف صادراتی به خصوص کشورهای همسایه ورود خوبی دارد و مراکز صادراتی بیشتر شده و صنعتگران مراودات تجاری بیشتری دارند و اتفاقات خوبی رخ داده است.

وی عنوان کرد: سال گذشته تنوع کالاهای صنایع کوچک خوب بود و امسال به دنبال تنوع بیشتر محصولات صادراتی هستیم.

رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان خراسان رضوی، خاطرنشان کرد: انشاالله همین روند در واحدهای صنعتی تا پایان سال ادامه خواهد داشت و زمینه تولید و اشتغال بیش از پیش فراهم و توسعه می‌یابد.

ایسنا

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.